Dalīties „Reini Nitišu Hokenheimas pusfinālā aptur salauzta pusass“

Reini Nitišu Hokenheimas pusfinālā aptur salauzta pusass

 

“Beidzot varu teikt, ka bija izcils starts un pirmajā līkumā jau spēju iebraukt reizē ar pirmo trijnieku. Garajā taisnē šī izcīnītā pozīcija bija jānosargā un, kā jau iepriekš teicu, dāvanas šeit neviens nedod.

Grūstīšanās ar Kevinu Hansenu beidzās ar to, ka zviedrs man priekšā sagriezās un, izvairoties no viņa, biju spiests taranēt riepu barjeru. Tur arī tika pielikts punkts rezultātam, jo trieciena rezultātā tika sabojāta pusass, kam otrajā aplī arī pievienojās mīksta riepa,” pēc sacensībām norāda Reinis Nitišs

“Neizsakāms prieks par komandas vadītāju Matiasu Ekstremu, kurš Hokenheimā izcīnīja jau trešo uzvaru pēc kārtas. Šodien arī bija labs potenciāls, lai visas trīs Audi S1 EKS RX quattro mašīnas būtu finālā, taču šoreiz nepaveicās. Ir uzdevums nākotnei! “

Reiņa Nitiša dalība FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Citadele, Latvijas Gāze, Ošukalns un Jēkabpils Dome, kā arī Eibe-L, Hertz, If, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS un Sonora. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta nākamais posms Coyote World RX of Belgium no 12. līdz 14. maijam norisināsies Beļģijā.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām var uzzināt interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.

Vairāk par EKS var atrast interneta mājaslapā www.eksrx.com. Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā www.fiaworldrallycross.com.

 

Reinis Nitišs FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē jau ceturto sezonu un līdz šim ievērojamākais jaunā jēkabpilieša sasniegums ir uzvara 2014. gada sezonas Norvēģijas posmā un 3. vieta pasaules čempionāta tās pašas sezonas kopvērtējumā. Reinis Nitišs 2017. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē čempionvienības EKS sastāvā ar vienu no trim Audi S1 EKS RX quattro Supercar klases automašīnām. Reiņa Nitiša komandas biedri ir 2016. gada čempions un komandas īpašnieks Matiass Ekstrems un soms Tomass Heikinens. EKS komanda šogad saņem Audi AG rūpnīcas atbalstu un Reini Nitišu atbalsta arī Audi Latvija.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Kā noķert savu vilni?

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk