Dalīties „Reinis Nitišs: Amerikāņu jods sper divreiz“

Reinis Nitišs: Amerikāņu jods sper divreiz

Patīkamos laika apstākļos un ar neprognozējamiem notikumiem bagātiem finālbraucieniem šodien finišēja FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms World RX of Norway. Reinis Nitišs svētdienas kvalifikācijās uzrādīja 12. un 8. laiku, četru kārtu kopsummā ierindojoties 8. pozīcijā, tādējādi kvalificējoties pusfinālam. Jēkabpilietis startēja otrajā pusfinālā, kur divkārt iesaistījās ilgstošā cīņā ar Kenu Bloku, kurš brauciena izskaņā guva virsroku. Nitišs Norvēģijas sacensību laikā izcīnīja 10 punktus un Pasaules RX kopvērtējumā ierindojas 11. pozīcijā.

“Kvalifikācijas kārtās izdevās apmierinoši braucieni, arī apļa laiki bija pietiekami labi, lai kopvērtējumā ierindotos starp 12 ātrākajiem braucējiem un startētu pusfinālā! Interesanti, ka visas trīs EKS Audi S1 quattro automašīnas iekļuva vienā pusfinālā – kas tāds notiek pirmo reizi!” pēc finiša Norvēģijā stāsta Reinis Nitišs.

“Diemžēl labās emocijas šoreiz krietni pabojāja Kens Bloks! Pusfinālā, jau pirmajā līkumā dabūju sitienu pa automašīnas durvīm, tomēr spēju nosargāt savu pozīciju. Tomēr ar to šī spēkošanās nebija galā, brauciena turpinājumā mūsu ceļi vēlreiz krustojās pēc Joker apļa veikšanas.

Arī šoreiz atrados Blokam priekšā, un šī grūstīšanās atsākās no jauna! Vienā no līkumiem viņš manu auto brutāli izstūma ārpus trases robežām – tad arī zaudēju pozīciju gan Blokam, gan arī aiz manis braucošajam komandas biedram Heikinenam. Esmu ļoti dusmīgs par šādu nedēļas nogales noslēgumu!”

Reiņa Nitiša dalība FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Citadele, Latvijas Gāze, Ošukalns un Jēkabpils Dome, kā arī Eibe-L, Hertz, If, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS un Sonora. Informatīvo atbalstu nodrošina Sportland Magazine.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta nākamais posms “Swecon World RX of Sweden” no 30. jūnija līdz 2. jūlijam norisināsies Zviedrijā.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām var uzzināt interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.

Vairāk par EKS var sameklēt interneta mājaslapā www.eksrx.com. Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā www.fiaworldrallycross.com.

Reinis Nitišs FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē jau ceturto sezonu un līdz šim ievērojamākais jaunā jēkabpilieša sasniegums ir uzvara 2014.gada sezonas Norvēģijas posmā un 3. vieta pasaules čempionāta tās pašas sezonas kopvērtējumā. Reinis Nitišs 2017. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē čempionvienības EKS sastāvā ar vienu no trim Audi S1 EKS RX quattro Supercar klases automašīnām. Reiņa Nitiša komandas biedri ir 2016. gada čempions un komandas īpašnieks Matiass Ekstrems un soms Tomass Heikinens. EKS komanda šogad saņem Audi AG rūpnīcas atbalstu un Reini Nitišu atbalsta arī Audi Latvija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Jonass un zāģa jauda

Pauls Jonass ir ne vien Latvijā populārākais un ātrākais motokrosists, viņa vārds ir labi zināms visā pasaulē. 2017. gadā Pauls…

Nākamais raksts:

Zeltiņš Laivā 3. raidījumā Dāvis Bertāns

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk