Dalīties „Rīgas svētkos Lucavsalā notiks rīta vingrošana visai ģimenei „Rīga mostas svētkiem”“

Rīgas svētkos Lucavsalā notiks rīta vingrošana visai ģimenei „Rīga mostas svētkiem”

Jau šīs nedēļas nogalē notiks ikgadējie Rīgas svētki, kad pilsētā norisināsies daudzveidīgi pasākumi. Projekta “Sporto Rīga” treneri svētku pasākumu apmeklējumu rosina sākt ar kopīgu rīta vingrošanu Lucavsalā, aicinot ikvienu interesentu un jo īpaši ģimenes ar bērniem piedalīties aktivitātē “Rīga mostas svētkiem.”

Sestdien, 19.augustā plkst.8.30 Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā, notiks treniņu nodarbības rīdziniekiem un arīdzan pilsētas viesiem visās vecuma grupās. Stundas garumā profesionāli treneri rādīs vingrojumus, kurus var izpildīt kopā ar visu ģimeni, ņemot vērā katra sportisko sagatavotību un fiziskās iespējas.

Treniņu nodarbība sāksies ar iesildīšanos, kuru vadīs  treneris Adils Maksimovs. Treneris gan stāstīs, gan parādīs kā pareizi iesildīties, kā sagatavot locītavas un muskuļus fiziskai slodzei. Plkst.8.45 sāksies treniņa pamata – spēka daļa, kuru vadīs Sergejs Kostiļevs. Trenera vadībā būs iespēja apgūt vingrojumus pamata muskuļu grupām, kā arī sagatavos komplicētām vingrojumu modifikācijām.

Par jautrāku treniņa noskaņojumu gādās Veronika Dolgina, kura plkst.9.00  demonstrēs pāru vingrojumus un fiziskas aktivitātes, kuras iespējams iekļaut visas ģimenes ikdienas rīta rosmē. Savukārt treniņa pēdējās 15  minūtes būs veltītas izstaipīšanai, kura ir obligāta katras fiziskas nodarbības  nobeigumā. Šo daļu vadīs trenere Vita Oļeinika, kas informēs par to,  kā veicināt muskuļu atjaunošanos un ātrāk atgriezt ķermeņa mobilitāti.

„Dzīvē nav nekā neiespējama, galvenais ticēt un virzīties uz mērķi. Ja jūs nekad neesat nodarbojušies ar sportu, tad mūsu treniņu nodarbības ir labs sākums. Mūsu treniņu aktivitātes būs piemērotas ne tikai iesācējiem, bet arī tiem, kas jau ikdienā nodarbojas ar sportu. Esiet aktīvi, netērējiet velti laiku, attīstiet savu ģimeni gan garīgi, gan fiziski”, aicinot uz kopīgu rīta vingrošanu Lucavsalā, saka projekta “Sporto Rīga” treneris Adils Maksimovs.

Rīta vingrošanu atbalsta Rīgas dome, Sportland, Nike, Aqualar.

Projekta “Sporto Rīga” ietvaros katru dienu dažādos Rīgas rajonos notiek bezmaksas treniņu nodarbības, kurās piedalīties var jebkurš interesents. Treniņu nodarbību apraksti un norises vietas ir pieejami tīmekļa vietnē sportoriga.lv. Bezmaksas treniņu

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Balso par Synottip futbola Virslīgas jūlija mēneša labāko vārtu guvumu un laimē!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk