Dalīties „Rīgas velomaratonam pieteikušies jau vairāk nekā 1500 braucēju“

Rīgas velomaratonam pieteikušies jau vairāk nekā 1500 braucēju

“Toyota” Rīgas velomaratons tradicionāli ir lielākie riteņbraucēju svētki Latvijas galvaspilsētā un viens no masveidīgākajiem sporta pasākumiem valstī. 19.jūnijā ar saukli “Par zaļāku Rīgu!” galvaspilsētas ielas un tiltus piepildīs ne tikai profesionālie riteņbraucēji, bet arī entuziasti un ģimenes, kuras varēs radoši izpausties un tikt pie atbalstītāju sarūpētām dāvanām. Starts un finišs arī šogad tiks dots 11.novembra krastmalā, bet trase visos braucienos vedīs pa Rīgas ielām, tiltiem un arī Vecrīgas sirdi!

“Profesionāļi tiek aicināti piedalīties Sporta braucienā (79 km distance, 5 apļi), entuziastiem piedāvājam dalību Tautas distancē (16 km vai 32 km distance), bet “Spice” Ģimeņu braucienā dalībnieki veiks 16 km jeb vienu apli,” skaidro “WESS Motors Toyota” izpilddirektors Aleksejs Radionovs, norādot, ka sacensības notiks dažādās grupās, taču iespēja ņemt dalību būs ikvienam: “Savukārt Tautas distancē dalībnieki sacentīsies par Rīgas mēra kausu, bet “Spices” Ģimenes braucienā būs iespēja radoši izpausties. Šajā distancē viņus vērtēs speciāla žūrija dažādās nominācijās, piemēram, “Stilīgākais sacensību braucējs”. Tāpat pirmo reizi velomaratona vēsturē visi dalībnieki savā ziņā būs uzvarētāji, jo ikviens riteņbraucējs pēc finiša saņems piemiņas godalgu.”: 

Liela daļa no dalībniekiem reģistrācijā dalību apstiprinājuši “Nutrilite” komandā, tādējādi ziedojot līdzekļus labdarībai. Pagājušajā gadā Rīgas velomaratona rīkotāji kopā ar kompāniju “Amway” uzsāka sociālas palīdzības kampaņu, kuras laikā dalībnieki, reģistrējoties “Nutrilite” komandā, varēja ziedot līdzekļus un tādējādi palīdzēt talantīgajam Latvijas sportistam Gustavam Pētersīlim atveseļošanās procesā pēc smagas traumas gūšanas. Arī šogad “Toyota” Rīgas velomaratonā par katru dalībnieku, kurš pārstāvēs “Nutrilite” komandu, “Amway” ziedos divus eiro Gustavam Pētersīlim. Šogad Gustavs aicina reģistrēties “Nutrilite” komandā un, pateicoties “Amway” atbalstam, saziedotos līdzekļus plāno nodot tālāk sev tuvam cilvēkam, trīs gadus vecajai Martai, kura nestāv, nejūt un nekustina savas kājas.

Vēl šo nedēļu dalībai “Toyota” Rīgas velomaratonā var reģistrēties par zemāku dalības maksu, nākamnedēļ reģistrācija internetā velo.lv mājaslapā risināsies līdz 15.jūnija pusnaktij, bet pēc tam interesenti varēs pieteikties sacensībām arī pasākuma dienā 11.novembra krastmalā.

Tiekamies 19. jūnijā, kad Rīga piederēs riteņbraucējiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Prezidenta balva Valmierā pulcē vadošos vieglatlētus

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk