Dalīties „Riteņbraucēji Baldonē sacentīsies “Filter Velokauss” trešā posma individuālajā distancē“

Riteņbraucēji Baldonē sacentīsies “Filter Velokauss” trešā posma individuālajā distancē

“Filter Velokausā”, kas ir lielākais šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāls Latvijā, aizvadīti divi posmi. Maija sākumā Jūrmalā notika 11 kilometru garais individuālais brauciens, bet maija otrajā pusē Garkalnē ap 150 riteņbraucējiem mērojās spēkiem aizraujošajos pāru braucienus, veicot 20 kilometru garu distanci. Dalībnieku vidū bija ne tikai liela daļa spēcīgāko Latvijas riteņbraucēju, bet arī riteņbraukšanas amatieru un vienkāršu velomīļu.

To vidū arī pasaules čempionāta medaļnieks bobslejā Jānis Miņins un izcilais Latvijas volejbolists Valts Mihelsons.

Šīs nedēļas ceturtdienā norisināsies “Filter Velokauss” seriāla trešais posms. Pirmo reizi kāds no seriāla posmiem tiks aizvadīts Baldonē. Dalībniekiem individuālajā braucienā sagatavota 18 kilometru gara distance. Sacensību starts tiks atvērts pulksten 18:30, bet tas tiks slēgts pulksten 20:00. Dalībniekiem būs iespēja startēt sev izdevīgā laikā rindas kārtībā. Tradicionāli riteņbraucēju ērtībām tiks nodrošināti arī iesildīšanās trenažieri, lai varētu labāk sagatavoties veicamajai distancei. Iepriekšējā reģistrācija par izdevīgākajām cenām noslēgsies otrdienas pusnaktī, bet reģistrēties būs iespējams arī sacensību norises vietā no pulksten 17:30.

“Filter Velokauss” norisināsies sešos posmos un lielajā finālposmā, kas pirmo reizi tiks aizvadīts Ainažos. Šīs sacensības būs unikālas ar to, ka tās būs apvienotas ar Igaunijā iecienītā “Filter Temposoido Karikasari” seriāla finālu, dalībniekiem sacenšoties 25 kilometru garajā individuālajā braucienā pa Latvijas un Igaunijas ceļiem. Sezonā kopumā ir paredzēti pieci individuālie braucieni un divi pāru braucieni, ļaujot ikvienam pārbaudīt savu individuālo meistarību. Bez Ainažiem, pirmo reizi kāds no sacensību posmiem norisināsies Baldonē, kur riteņbraucēji aicināti pulcēties 9. jūnijā. Tāpat, sadarbībā ar Latvijas Triatlona federāciju, 24.jūlijā “Filter Velokausa” seriāla posms notiks Rīgā, kad riteņbraucēji sacentīsies pie Vanšu tilta.

Braucēji, atbilstoši savam vecumam, tiks vērtēti kopumā 24 dažādās vecuma grupās, noskaidrojot sezonas kopvērtējuma laureātus. Sacensību kopvērtējuma līderi vīriešu un sieviešu grupās nākamajā posmā startēs “Doltcini” līdera individuālā brauciena kombinezonā. 2015.gadā absolūtajā vērtējumā aizraujošā cīņā uzvaru “Filter Velokausa” kopvērtējumā izcīnīja “Rietumu – Delfin” komandas sportists Sandis Āķis, kurš būs viens no favorītiem arī gaidāmajā sezonā. Tāpat pērn “Filter Velokausu” kā sagatavošanos sezonas nozīmīgākajiem startiem izmantoja arī Latvijas junioru izlases līderis Ēriks Toms Gavars, kurš izcīnīja 10.vietu Eiropas un 11.vietu pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā. 

Filter Velokausa sezonas kalendārs

Posms  

Datums

Distance 

Sacensību veids

Vieta

III

09.06.2016

18 km

Individuālais brauciens

Baldone

IV

07.07.2016

16 km

Pāru brauciens

Ropaži

V

24.07.2016

9 km

Individuālais brauciens

Rīga

VI

11.08.2016

11 km

Individuālais brauciens

Jūrmala / Melluži

Fināls

11.09.2016

25 km

Individuālais brauciens

Ainaži

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Baudi sportiskas aktivitātes brīvdabas fitnesa dienā Mežaparkā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk