Dalīties „Sanda Krasta. Kā mājās es jūtos… mājās.“

Sanda Krasta. Kā mājās es jūtos… mājās.

Jaunā Timberland sezona mums ir iesākusies ar jaunu vērienu un jaunām sajūtām.  Iepazīsties arī tu ar radošo un iedvesmojošo Sandu Krastu un Timberland Kiri Up.

Raksturo sevi, kas tu esi un ar ko tu nodarbojies?

Pēc profesijas esmu žurnāliste, bet nu jau ilgāku laiku – arī uzņēmēja, izdevēja. Manā kontā tūkstošiem rakstu, vairāki vadīti Latvijas žurnāli, kopā ar sirdsdraudzeni sarakstītas un izdotas dažas 6 minūtes 365 dienas grāmatas sērijas.

Foto: Personīgais arhīvs

Kā tu kļuvi par mediju cilvēku?

Šajā sfērā darbojos kopš, šķiet, vienpadsmit divpadsmit gadu vecuma. Aktīvi lasīju toreiz iznākošos bērnu un jauniešu žurnālus, piedalījos visos konkursos pēc kārtas, gāju, braucu, rakstīju vēstules, mijiedarbojos ar redakcijām, līdz viens no izdevējiem uzaicināja pastrādāt pie sevis – veidot krustvārdu mīklas. Tā arī esmu palikusi šajā lauciņā, izceļojot Latvijas lielākās izdevniecības nu jau vadot savus projektus.

Kas tevi iedvesmo?

Cilvēki. Ja precīzāk – cilvēki, kas strādā ar sevi, kā tagad moderni teikt. Jā, mani viennozīmīgi iedvesmo ikviens, kurš par savas dzīves uzdevumu izvēlējies sevis meklējumus, lai arī ko katram tas nozīmētu.

Kāda stila apģērbā tu jūties viskomfortablāk?

Brīvā, ērtā. Vislabāk jūtos vīriešu kreklā, kļošenēs vai boyfriend stila biksēs un kedās.

Foto: Personīgais arhīvs

Tev patīk ceļot. Bet kura ir tā vieta, kur tu jūties kā mājās?

Kā mājās es jūtos… mājās. Sanācis gan, ka aizvadītajos gados esmu pārvākusies reizes septiņas astoņas, tāpēc mājas man noteikti nesaistās ar piederību mūsu tautai, kādam dzimtas īpašumam, konkrētai ielai vai nostaļģijai par bērnību. Nē, māju sajūtu drīzāk veido lietas, ko, ceļojot pa pasauli, līdzi nepaņemsi, bet kas dzīves mērogā šķiet svarīgas – grāmatu plaukts, mikseris kūkām, pilnas vāzes ar ziediem, ierastais spogulis, gaismas starts, kas noteiktā leņķī iespīd dzīvoklī un met sauleszaķus. Sanāk, ka manas mājas ir mani ieradumi.

Pastāsti ko tādu, ko tavi sekotāji vēl nezina!

Man ir kādi četrdesmit apavu pāri. Un es gribētu kļūt par ārstu.

Kurš ir tavs tālākais ieplānotais galamērķis šogad?

Tālākais nekur diži tāls nav bijis – Krima. Toties divas reizes. Arī Itālijā šogad pabūts divreiz, un otro reizi var uzskatīt par tālāko nobraukumu – ar draudzenēm devāmies road-trip pa Itālijas lejasgalu. Jaunā gada sākumā beidzot gribu apskatīt kādu gabaliņu Āzijas.

Foto: Personīgais arhīvs

Tava mīļākā vieta Rīgā

Brunch: KID

Dzēriens: Ūdens ar citronu

Parks: Ziedoņdārzs – šajā rajonā gan dzīvoju, gan esam iekārtojuši biroju

Restorāns: Fabrikas restorāns Ķīpsalā

Labākā panorāma: No Ķīpsalas pāri Daugavai uz Vecrīgu

Foto: Personīgais arhīvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Vēl tikai nedēļa līdz lielākajam rudens skrējienam We Run Riga: sākas pasākuma EXPO

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk