Dalīties „Sešas labākās dāvanas ziemas baudītājiem“

Kamēr sniegs nesteidzīgi mēro ceļu uz mūsu zemi, katram īstam ziemas sportu baudītājiem ir divi iespējamie rīcības plāni. Pirmais – sagatavoties izklaidēm mīnusos jau laicīgi izvēloties savu perfekto ekipējumu. Vēl var gaidīšanu mest pie malas, ietērpt sevi stilīgākajā outfitā un traukties uz pasaules malām ar sniegotākiem laikapstākļiem. Tas vēl nav viss. Mums padomā arī trešais plāns – liec sezonas aktuālo ekipējumu no SPORTLAND plauktiem zem eglītes un iepriecini sev mīļus ziemas aktivitāšu cienītājus!

VIŅA SNIEGU ŠĶELS AR JAUDU

K2 snovborda ekipējums viņā atmodinās vēl nebijušu izsalkumu pēc ātruma. Siltās virsjakas aizturēs vēju un mitrumu, kamēr viņa būs aizrāvusies, lūkojoties pēc jaunām virsotnēm. Viņas roka, siltajā Roxy cimdā tev iebakstīs sānā, kad izbaudīsi reto atpūtas brīdi pēc kārtējā adrenalīna pilnā nobrauciena. Aiz sniega brillēm varbūt pirmajā mirklī neatpazīsi viņu, toties pēc smaida gan.

Īpaši vēsās dienās viņa vēlēsies būt ieskauta inovatīvajā Roxy/Biotherm šallē un Helly Hanson Lifa Merino termo veļā. Kakla sildītājā iestrādātās mitrinošās mikrokapsulas rūpēsies par īpaši jutīgo kakla ādu. Taču HH uzņemsies labsajūtas meistara pienākumus. Merīnaitu vilna atzīta par efektīvāko dabīgo materiālu ķermeņa termoregulēšanā. Uzticies skandināviem – viņiem tomēr diezgan labi zināms, ko nozīmē aukstums!

VIŅŠ TRAUKSIES ĀTRĀK PAR GAISMU

Viņš šajā sniega sezonā būs SPORTLAND funkcionālākā un ērtākā ziemas ekipējuma iedvesmots. K2 frīstaila slēpes un sniegadēļi uzsitīs adrenalīnu augstāk par Alpu virsotnēm. Zīmols pēdējos 25 gadus atbalsta pasaules labākos braucējus, tāpēc daļa viņu enerģijas viennozīmīgi ieslēpusies šajā ekipējumā, tāpēc nebrīnies, ja sarežģīti triki viņam padosies neparasti viegli. Komfortablu virsdrēbju izvēlē priekšroku viņš došs košām un ņirbošām krāsu kombinācijām, bet skarbākos mīnusos novērtēs HH Merino Lifa sildošo slāni – bezšuvju termoveļu, kas veidota no divu slāņu vilnas škiedrām. Tās saglabās ķermeni sausu un siltu kā sportiskās aktivitātēs, tā arī ikdienā. Lai arī drosmīgs un nedaudz pārgalvīgs savā sportiskajā sniegumā, viņš atceras, ka pirmajā vietā drošība un, dodoties ziemīgās izklaidēs uz kalna, ķivere, aizsargbrilles, silti cimdi un cepure būs viņa sabiedrotie.

NĀKAMIE LĪDERI MIERĀ NESĒDĒS

Vai tu atceries, kā pats bērnībā ar asarām acīs vecākiem stingri paziņoji, ka no kalna prom nevēlies doties, kaut arī drēbes jau sen bija slapjas, pats noguris, bet ārā – jau diezgan tumšs? Mazie čempioni ziemas priekus vēlēsies baudīt maksimāli – gan uz slēpēm, gan laižoties no kalna, šļūcot. Tāpat kā pieaugušajiem, arī bērniem norvēģu zīmols Helly Hansen piedāvā inovatīvo aitas vilnas termoveļu, bet ziemas eksperti – O’Neill, Quicksilver un Roxy – siltāko un ērtāko apģērbu priecīgākajās krāsās. Jautri un krāsaini – tā baudīt ziemas priekus vēlēsies mazie čempioni – nākamie olimpisko spēļu dalībnieki –  no ķiveres līdz pat zābaku purngaliem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

SUPERFORMĀ AR YOUTUBE !

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk