Dalīties „Foto: Ceturtajā Sieviešu skrējienā uzvar Madara Frēliha un Kitija Valtere“

Foto: Ceturtajā Sieviešu skrējienā uzvar Madara Frēliha un Kitija Valtere

Tūkstošiem Sieviešu Skrējiena dalībnieces mēroja 7,5 km vai 5 km distances pa Mežaparka teritoriju. Sieviešu Skrējienā piedalījās gan skrējējas, gan nūjotājas un gājējas, kopā pavadot šo svētku dienu. Pozitīvas emocijas un lieliski pavadīta diena ar jauniem iespaidiem un sasniegumiem.
 

No tām īsāko, piecu kilometru distanci, visātrāk izdevās veikt šī brīža Latvijas čempionei maratonā Kitijai Valterei (0:17:49), bet ierastajā 7,5 km distancē savus uzvaras kilometrus noskrēja Madara Frēliha (0:29:18).

Atšķirībā no pirmajiem trīs Sieviešu skrējieniem, šogad pasākums notika divas dienas. Sestdien, spītējot laikapstākļiem, fitnesa entuziastes piedalījās Fitnesa dienā, kurā nodarbības vadīja Latvijas un ārvalstu treneri. Taču svētdien tika dots starts tradicionālajam Sieviešu skrējienam.

Kā jau katru gadu, pasākuma programmu atklāja Bērnu skrējiena dalībnieki. Viņi atkarībā no vecuma grupas skrēja  200 līdz 1000mmetru garu distanci, ar savu enerģiju uzsildot Mežaparka trasi dāmām, kuras kopīgā startā apvienojās pulksten 13:00.

Līdz ar pārējām dalībniecēm trasē devās arī vēstneses – meitenes, kuras 3 mēnešu garumā iedvesmoja ikvienu sievieti sākt sportot, uzdrīkstēties pārkāpt savām spēju robežām un noticēt saviem spēkiem. Šo mērķi viņas ņēma līdzi arī uz startu, lai turpinātu iedvesmot dalībnieces šajā svarīgajā dienā, kurai meitenes visu pavasari bija cītīgi gatavojušās un trenējušās, gan apmeklējot Nike+ Run Club treniņus, gan trenējoties individuāli.

Ja iepriekšējos gadus par vēstnesēm tika izvēlētas sabiedrībā jau populāras un zināmas personības, tad šogad organizatori deva iespēju ikvienai Latvijas sievietei kļūt par iedvesmu pārējām un ar konkursa palīdzību tika izvēlētas septiņas aktīvas, sportiskas un harizmātiskas meitenes. Šogad pasākuma vēstneses bija – Ramona Simona Mežgaile, Linda Samsonova,  dvīņumāsas Marta un Ieva Poļevskas,Alise PutraimaLuīze Mantiņa un  Linda Ķuze.

Dalībnieces, kuras izvēlējās startēt ar laika kontroli, savus rezultātus var aplūkot pasākuma mājaslapā sieviesuskrejiens.lv

 

Uzvarētājas Sieviešu Skrējienā 

5 km distancē:
  1.  Kitija Valtere
  2. Lelde Kalniņa
  3. Līga Girgensone
7,5 km distancē:
  1. Madara Frēliha
  2. Daiga Grickus
  3. Ināra Lūse

 

Apsveicam uzvarētājas un visas daiļā dzimuma dalībnieces!

 

Bērnu skrējiens

Apbalvošana

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Spānija – šī komanda mūs noteikti spēs pārsteigt vismazāk!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk