Dalīties „SPORTA KLUBA PEOPLE FITNESS STĀSTS“

SPORTA KLUBA PEOPLE FITNESS STĀSTS

Kustība ir veselība. Veselība – tā ir dzīvība! Mūsdienās nevienam vairs nav šaubu, ka ir nepieciešams atrast laiku fiziskām aktivitātēm. Ja to nevarēs, pēcāk būs jāatrod laiks veselības atgūšanai. Un kurš tad to vēlas? Protams, grūtākais, uzsākot fiziskas aktivitātes, ir spert pirmo soli, bet mūsdienīgi sporta klubi darīs visu, lai pirmais solis būtu patīkams un nākamie jau pārvērstos par dzīvesveidu. Ja izdodas atrast savu īsto sporta klubu, fitness pavisam viegli kļūs par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu.

Vairāk nekā ķermenim

Fitness ne vien uzlabo veselību un izskatu, bet arī noskaņojumu un rada papildu enerģiju ikdienas gaitām. Jā, varētu šķist, ka sports taču nogurdina, tomēr patiesībā tas piešķiļ dzirksteli dzīvei. Sporta klubs People Fitness ir stāsts par mūsdienīgu sporta pieeju ikdienā, kurā var rast šo dzirksteli. Šeit tiek piedāvāts mūsdienīgākais un profesionālākais fitnesa aprīkojums no tādiem pasaules līderiem kā Life Fitness, Hammer Strength, MyRide, TRX un BOSU. Pieredzējuši sportotāji novērtēs šos zīmolus, bet jaunie klienti – tos iepazīs un iemīlēs.

 

fakti, kas atšķir People Fitness no citiem sporta klubiem

1. Šeit nav klienta kartes vai citas fiziskas atslēgas, kas ļautu ienākt klubā. Lai apmeklētu klubu, klientam ir jāreģistrē pirksta nospiedums, kuru vēlāk viņš izmanto par atslēgu.

2. Apmeklētājiem ir pieejams sporta ūdens Yanga, kas ir viens no visvairāk pieprasītajiem ūdeņiem galvenajos Eiropas valstu sporta klubos.

3. Vienīgais sporta klubs, kas darbojas 24 stundas diennaktī (E. Birznieka – Upīša ielas filiāle). Tā ir liela priekšrocība tiem, kas strādā maiņās vai dzīvo pēc cita dzīves ritma.

4. Klienti var apvienot treniņu ar filmas skatīšanos īpašajā kardio kinoteātrī! Tas padara bieži vien vienmuļās kardionodarbības intere­santākas un liek laikam paskriet nemanāmi.

5. Pieejama CROSS BOX zona, kur klienti var trenēties svaigā gaisā.

FITNESS

Ieva Smilga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ozolu ģimene tic un zina, ka sapņi piepildās

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk