Dalīties „Sportland pirmie soļi basketbolā: ar Porziņģi tiksies mazie jelgavnieki“

Sportland pirmie soļi basketbolā: ar Porziņģi tiksies mazie jelgavnieki

Otrās un trešās vietas ieguvēji – Rīgas Centra humanitārās vidusskolas “Zibensbumba” un O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas “Zibenszeļļi” – jūnijā apmeklēs Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības treniņu un satiks spēlētājus, kuri gatavosies Olimpiskajam kvalifikācijas turnīram.

Finālsacensībās piedalījās arī Jaunpils vidusskolas “Ašie brašie”, Rīgas Teikas vidusskolas “Teika”, Krimuldas vidusskolas komanda “Ezīši”, Madonas 1.vidusskolas “Fiksīši”, J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas “Daugavpils basketbola zvaigznītes”, Daugavpils 12.vidusskolas “Lauvēni”un Jēkabpils pamatskolas “Atsperīgie ezīši”.

Foto: Uldis Siliņš

Konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā” katrā komandā bija 12 skolēni – sešas meitenes un seši zēni. Bērni sacentās aizraujošās stafetēs, kā arī āķīgu prāta vingrinājumu un radošo uzdevumu izpildē. Notika arī līdzjutēju konkursi, kuros bija iespēja savai klases nopelnīt papildus punktus.

Foto: Uldis Siliņš
Foto: Uldis Siliņš

Sportland sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību šādas sacensības rīko otro gadu, veicinot bērnu nodarbošanos ar sportu, palielinot basketbola popularitāti ģimenēs un skolās, kā arī rosinot bērnos interesi par sportisku dzīvesveidu.

Apskati jaunās pavasara apavu kolekcijas!

Komentāri

  1. Skolotāja

    Liels paldies organizatoriem par fantastisku pasākumu, neaizmirstamajām sajūtām un pozitīvo emociju lādiņu turpmākajam darbam! Šis projekts bija kaut kas ļoti, ļoti īpašs. Prieks un gandarījums! Obligāti piedalīsimies arī nākamgad! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ice on Fire un ShowelRace Superfināla LIELAIS apskats un FOTO galerija!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk