Dalīties „Sportland pirmie soļi basketbolā“

Sportland pirmie soļi basketbolā

Konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā” katrā komandā ir 12 skolēni – sešas meitenes un seši zēni. Bērni sacenšas aizraujošās stafetēs, kā arī āķīgu prāta vingrinājumu un radošo uzdevumu izpildē. Sportland sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību šādas sacensības rīko otro gadu, veicinot bērnu nodarbošanos ar sportu, palielinot basketbola popularitāti ģimenēs un skolās, kā arī rosinot bērnos interesi par sortisku dzīvesveidu. Notiek arī līdzjutēju konkursi, kuros ir iespēja savai klases nopelnīt papildus punktus.

Foto: Uldis Siliņš

 

Sacensības pirmo klašu skolēniem „Sportland pirmie soļi basketbolā” pirmajā pusfinālā Madonā tiesības piedalīties finālā izcīnīja Krimuldas vidusskolas komanda “Ezīši”, Madonas 1.vidusskolas “Fiksīši”, J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas “Daugavpils basketbola zvaigznītes”, Daugavpils 12.vidusskolas “Lauvēni” un Jēkabpils pamatskolas “Atsperīgie ezīši”. Pirmajā pusfinālā Madonas pilsētas sporta centrā piedalījās arī Tīnūžu pamatskolas “Ašie, Cēsu pilsētas vidusskolas “Bumbēni”, kā arī Jēkabpils pamatskolas “12 Lūsēni” un “Tīģeri”.

Foto: Uldis Siliņš
Foto: Uldis Siliņš

2.pusfinālā 14.aprīlī Saldus sporta centrā startēs Jelgavas 4. vidusskolas komanda “Maģiskie pirmklasnieki”, Jaunpils vidusskolas “Ašie brašie”, Jelgavas 4.vidusskolas “Tīģerēni”, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas “Zīļuks”, Saldus 2.vidusskolas “Žiglie zibeņi”, O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas “Zibenszeļļi”, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas “Oranžie no Berģiem”, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas “Spicie”, Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas “Ziepniekkalna zibensbērni”, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas “Zibensbumba”, Rīgas Teikas vidusskolas “Teika” un Ādažu vidusskolas “Mazie, zibenīgie dankeri”. Piecas labākās komandas iegūs tiesības piedalīties finālsacensībās.

Foto: Uldis Siliņš
Foto: Uldis Siliņš

Visiem pusfinālu un fināla dalībniekiem balvās tiek basketbola ekipējums, „Sportland pirmie soļi basketbolā” t-krekls un citas atbalstītāju balvas. Labākajām trīs komandām būs iespēja apmeklēt Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības treniņu un satikt spēlētājus, kuri jūnijā gatavosies Olimpiskajam kvalifikācijas turnīram.

Galvenā balva fināla uzvarētājiem – visai klasei un skolotājam ekskursija uz Liepāju, dažādas aktivitātes un ekskluzīva tikšanās ar Kristapu Porziņģi. 

Foto: Uldis Siliņš
Foto: Uldis Siliņš

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Rēzeknes pusmaratona favorīti

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk