Dalīties „Sportland veikals t/c Domina piedzīvo grandiozas pārmaiņas!“

Sportland veikals t/c Domina piedzīvo grandiozas pārmaiņas!

Atbilde ir vienkārša: pilnīgi viss! Iepriekš šajās telpās atradās divi veikali – Sportland un Sportland Outlet –, bet ar laiku telpas kļuva aizvien šaurākas, tāpēc atjaunošana bija neizbēgama un ļoti gaidīta. Nu veikals kļuvis ievērojami lielāks un tajā ir krietni vien plašāks preču piedāvājums. Kā atzīst Sportland vadītājs Latvijā Sandijs Pinkulis, šis veikals ar saviem 1300 kvadrātmetriem ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem Sportland veikaliem Latvijā.

Šis veikals ar saviem 1300 kvadrātmetriem ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem Sportland veikaliem Latvijā.

Līdz ar Sportland attīstību palielinās arī veikala tīklā pārstāvēto zīmolu grozs, piemēram, šajā sezonā tam tiek pievienoti divi nozīmīgi zīmoli – Under Armour un Salomon –, kas pasaules līmenī jau spējuši sevi pierādīt visaugstākajā līmenī. Arī atjaunotajā Sportland veikalā šo zīmolu preces varēs iegādāties plašā klāstā.

Sportland veikalā t/c Domina vienmēr uzmanība pievērsta servisam – tieši šeit ir Sportland veikalos pirkto velosipēdu, skrituļslidu un cita ekipējuma garantijas serviss.

“Sadarbībā ar tirdzniecības centru Domina ir izdevies īstenot projektu – atsevišķas ieejas izbūve no ēkas ārpuses, lai klientiem būtu ērtāk nodot inventāru servisam, nestumjot to cauri visam tirdzniecības centram,” stāsta Sandijs Pinkulis. “Jebkurš klients, kas iepriekš ir apmeklējis Domina Sportland veikalu, tagad būs patīkami pārsteigts – pārmaiņas ir ievērojamas. Šeit visu esam pārveidojuši, lai iepirkšanās pieredze kļūtu vēl patīkamāka un ērtāka.”

Šeit atrodas Sportland veikalos pirkto velosipēdu, skrituļslidu un cita ekipējuma garantijas serviss.

Par Sportland Outlet

Tie, kas bija iecienījuši Sportland Outlet veikalu, kurā par iekārojamām cenām varēja iegādāties iepriekšējo sezonu populārāko sporta zīmolu preces, var nebēdāties – tas nekur nav pazudis, vien mainījis telpas, tagad pārceļoties uz t/c Olimpia.

 

Veikala vadītāja Kristīne Čakare:

“Uzņēmumā strādāju jau vairākus gadus un priecājos redzēt, kā Sportland šo gadu laikā attīstījies. Pēc atjaunošanas veikalā ir notikušas vērienīgas pārmaiņas gan telpu interjerā un plānojumā, gan preču sortimentā – veikals kļuvis plašāks, modernāks un pārskatāmāks. Klienti noteikti novērtēs veiktās pārmaiņas tikpat pozitīvi kā darbinieki. Gaidīsim ciemos!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Peldētājas mērķi. Pirms un pēc Rio

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk