Dalīties „The North Face: ”Never Stop Exploring”“

The North Face: ”Never Stop Exploring”

 

 

 

Mūsu stāsts:

    Mēs esam nosaukti par godu aukstākajai, skarbākajai kalnu pusei – Ziemeļu pusei. Mēs esam palīdzējuši pētniekiem sasniegt vislielākos augstumus Himalajos, bet The North Face® leģenda sākās, ironiskā kārtā, pludmalē. Precīzāk, Sanfrancisko Ziemeļu pludmales apkārtnē, vien 150 pēdas virs jūras līmeņa. Tas bija 1966. gadā, kad divi pārgājienu entuziasti nolēma sekot savai kaislībai un nodibināja nelielu alpīnisma mazumtirdzniecības veikalu.

    Drīz pēc tam šis mazais veikaliņš kļuva pazīstams kā The North Face, mazumtirgotājs augsta līmeņa kāpšanas ekipējumam. 1968. gadā The North Face pārcēlās uz otru Sanfrancisko līča puses Barkelejas apgabalu, kur sāka projektēt un izgatavot sava zīmola alpīnisma apģērbu un aprīkojumu.

    Sešdesmitajos gados The North Face zīmols sāka sponsorēt dažādas ekspedīcijas uz tālākajām, neaizsniedzamākajām pasaules malām. Tas kļuva par lepnu tradīciju, kas turpinās vēl arī šajās dienās un pastāvīgi pastiprina The North Face mantru – Never Stop Exploring™ jeb nekad neapstājies atklāt ko jaunu. 

    Agrīnajos astoņdesmitajos The North Face veica vēl nebijušu izpēti slēpošanas industrijā, pievienojot ekstrēmai slēpošanai paredzētus produktus savam piedāvājumam. Tie bija pasteļu, neona, matu krāsu un mohawku laiki; viņi izveidoja pamatus mūsdienu brīvi domājošajiem sniega ekstrēmo sporta veidu atlētiem. Līdz desmitgades beigām, The North Face kļuva par vienīgo augstas veiktspējas virsdrēbju, slēpošanas apģērba, guļammaisu un telšu piegādātāju ASV.

    1990. gadā sākās laikmets, kura laikā The North Face paplašināja atlētu robežas, kas ļāva sasniegt ar vien augstākus līmeņus. Ar Tekware™ šī desmitgade piedzīvoja debiju mūsu sporta apģērbu tirgū, inovatīva alpīnistu, klinšu kāpēju, taku gājēju un parasto ceļotāju vajadzībām izveidota, jaunām funkcijām papildinātu ekipējumu.

    The North Face logo ar vien biežāk sāka parādīties ultramaratonos, kalnu takās, kā arī uz reklāmas sienām. Sākoties jaunam gadsimtam, The North Face uzsāka savu pārgājienu un taku-skriešanas apavu izstrādi, lai apmierinātu ar vien vairāk cilvēku prasības un vajadzības, kas ļautu tiem sasniegt ar vien jaunus apvāršņus.

    Tagad, vairāk nekā 40 gadus pēc lielās atklāšanās, The North Face nodrošina plašu augstas veikstpējas apģērbu līniju, aprīkojumu un apavus, ar vien paplašinot inovāciju robežas, lai jūs varētu atklāt ar vien vairāk un vairāk. Mēs esam lepni, ka esam alpīnistu, ekstrēmo slēpotāju, snovbordistu, izturības skrējēju un citu atlētu pirmā izvēle. 

    Nav ko lieki piebilst par mūsu turpmāko 40 gadu plānu. Mēs uzturēsim savu neievainojamo apņēmību sasniegt jaunas robežas ražošanā, lai jūs varētu sasniegt jaunas robežas ārpasaulē. 

Never Stop Exploring™

THERMOBALL jakas:

  • Saglabā siltumu pat slapjos laikapstāķļos
  • Ļoti viegla
  • Ērti kopjama

VĪRIEŠU JAKAS:

SIEVIEŠU JAKAS: 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Toms Alsbergs. No Mini Drome uz Criterium

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk