Dalīties „Timberland Sensorflex – klasisks stils ar nepārspējamu komfortu“

Timberland Sensorflex – klasisks stils ar nepārspējamu komfortu

Nav noslēpums, ka ērti apavi kaldina veiksmīgi izdevušos dienu – īpaši tad, ja staigāšana ir liela daļa no tās. Jaunie Timberland Sensorflex apavi ir veidoti, lai radītu maksimālu komfortu ikdienas gaitā.

Sensorflex – made to flex

Brends ar vēstījumu ”ceļojums”, laikam ritot, ir veicis izmaiņas pozitīvā virzienā. Sensorflex tehnoloģija prasīja divas reizes ilgāku izstrādes procesu, kā tas ir bijis iepriekš, izgatavojot standartlīnijas produktus, taču iegūtais rezultāts apliecina šī procesa efektivitāti. Sensorflex unikālā īpašība ir dinamiska elastība, kas ļauj pēdai ātri pielāgoties un justies brīvi.

Kas ir tehnoloģijas pamatā?

Komforta sistēmu nodrošina apavu zole, kas sastāv no trīs līmeņiem. Katrs zoles slānis pilda konkrētu, specifisku uzdevumu kopējā mērķa sasniegšanai. Augšējais zoles slānis veic pastāvīgu balsta funkciju, tādējādi rada nevainojamu pēdas stabilitāti, savukārt otrais un trešais slānis, pateicoties optimālajam polsterējumam un rievotajai zolei, rada elastīgumu un saķeri līdz ar katru pēdas kustību, pielāgojoties jebkāda veida virsmām neatkarīgi no mainīgajiem apstākļiem.

Kad elegance mijas ar komfortu…

Timberland Sensorflex piemīt inovatīvs un elegants dizains, kas ne tikai izskatās lieliski, bet arī ļauj tā justies, nodrošinot augstu kvalitāti un izcilas tehniskās īpašības – viegluma sajūtu un komfortu katrā spertajā solī visas dienas garumā.

Teksta autore: Sintija Jankauska

Komentāri

 1. Edgars

  Kurā no jūsu veikaliem var atrast timberland zābakus 48, vai 48.5 izmēru?

  1. Sportland

   Sveiki!
   Vislielākā izvēle ir t/p “Alfa” un t/k “Spice” Sportland veikalos. Tur arī pieejama plašākā izvēle un arī lielie apavu izmēri. Par konkrētiem izmēriem var uzzināt arī zvanot uz veikalu, kurā plānojat iegādāties apavus. https://sportland.lv/veikali/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Staro Rīga skrējiens jau pēc divām nedēļām

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk