Dalīties „Timberland stila ikona: ”The Yellow Boot”“

Timberland stila ikona: ”The Yellow Boot”

…tas sākās 1973. gadā, ar “TIMBERLAND” vārdā nosauktiem zābakiem.

 

Patiesībā, Neitans Švarcs šo visu uzsāka 1952. gadā ar Abingtonā, Dienvidbostonā esošo kurpju kompāniju. Viņa divi dēli, Sidnijs un Hermans, pievienojās tēvam pāris gadus vēlāk, kad ar savu biznesu pārcēlās uz Ņūhempšīru. 1973. gadā Sidnijs izstrādāja vienu no pirmajiem “waterproof” ādas zābakiem, iekļaujot augstākās kvalitātes nubuka āda, biezu gumijas zoli un nebijušu izstrādātāju meistarību. Izveidojoties “The Yellow Boot”, tie acumirklī izveidojās par klasiku.

 

 

“The Yellow Boot” tika radīts smagi strādājošajiem jaunangļiem, izstrādājot unikālu formu un iekļaujot vērtīgas funkcijas, nevis sekojot jaunākajiem trendiem un modes skatēm.

Ir grūti noticēt, bet Eiropā, astoņdesmitajos gados, Timberland brends bija vairāk zināms ar savām ar roku darinātajām laivu kurpēm, nevis ar “The Yellow Boot”. Taču jau astoņdesmito gadu vidū Eiropā šie zābāki sāka pievērst sev nopelnīto uzmanību, kad tie tika izlikti pārdošanā visā Itālijā, Apvienotajā Karalistē un Vācijā.

 

Āzijā “The Yellow Boot” šobrīd ieņem individualitātes simbola lomu.

Honkongā, 1985. gadā attīstījās “Urban hip-hop” stils, vēlāk vijoties cauri arī Japānai, izveidojot milzīgu pieprasījumu pēc “Timberland” dzeltenajiem zābakiem. Gadiem ejot, šie zābaki ir izauguši jau simbolā, kas daudziem jauniešiem Āzijā apliecina neatkarību.

 

Zvaigzne ir dzimusi

Deviņdesmitajos, “The Yellow Boot” izveidojās par stila ikonu, kad amerikāņu hiphopa mākslinieki tos sāka valkāt, pavelkot sev līdzi lielus cilvēku pūļus, kuri arī vēlējās pirkt un lietot šos stilīgos zābakus. Šo tendenci mūsdienās ievēro arī tādas zvaigznes kā Jay-Z, Kanye West, Pharrell un Rihanna.

Taču tas nav tikai hip-hops, kura žanra pārstāvji valkā šos zābakus. Visi cilvēki, sakot no celtniekiem līdz bārmeņiem, no mūziķiem līdz fotogrāfiem ikdienā labprāt valkā šos “must have” apavus.

 

Pharrell Williams, mūzikas mākslinieks:


“Timberland ir visu amerikāņu brends, fokusēts uz darbu, lietderību un ārpus telpām, kas ir spējis atrast vietu arī pasaules modē.”


 

Vashtie Kola, mūzikas videoklipu režisore:


“Kā meitenei, kura pēc rakstura un uzvedības līdzinās puišiem, ir forši, ka varu būt modernai, tajā pašā laikā ieturot savu tomboy stilu… Tas man liek justies neuzvaramai!”


Noskaties, kā tiek izstrādāti ”The Yellow Boot”

Timberland – The Original Yellow Boot™

Dodies uz sev iecienītāko “Sportland” veikalu un iegādājies klasiski modernos ”The Yellow Boot”, kā arī citus rudens un ziemas zābakus no Timberland!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Nedēļa sporta vēsturē ar NBA lielāko kautiņu un Stenlija kausa zādzību

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk