Dalīties „Trīs dienas, kurās izdzīvot visu vasaru!“

Trīs dienas, kurās izdzīvot visu vasaru!

Playground festivāls atgriežas jaunā mākslinieciskā izskatā un teritorijas plānojumā. 3 dienu laikā norisināsies dažādas aktīvā sporta sacensības, pulcējot pašmāju un Eiropas labākos braucējus, gan aicinot ikvienu festivāla apmeklētāju pamēģināt jaunus sportus pašu spēkiem!

Foto: Filips Šmits
Foto: Filips Šmits

Veikborda kauss, MTB kalnu velosipēdu freestyle šovs ar pausaules augstākā līmeņa braucējiem, Latvijā ilgākās kartinga komandu izturības sacensības, snowborda šovs, ūdens motociklu paraugdemonstrējumi un vēl un vēl! Mācoties no labākajiem, varēs izmēģināt pašus spēkus veikbordā, longbordā, SUP sērfa dēļos, kartingā, ūdensslēpošanā, skeitbordā, snowbordā, slackline līdzsvara lentā un daudzās citās disciplīnās!

Foto: Edmunds Brencis
Foto: Edmunds Brencis

Savukārt uz 3 skatuvēm 3 dienu garumā kāps pašmāju un ārzemju grupas un dīdžeji, lai priecētu jebkuru muzikālo gaumi. Uz festivāla galvenās “Captain Morgan” skatuves uzstāsies leģendārā rokgrupa “Pērkons”, „AC/DC Tribute.LT” no Lietuvas, Lexsoul Dancemachine, reperis Ozols, Franco Franco un daudzi citi spilgti mākslinieki. “H2O” skatuve pulcēs apmeklētājus uz dažādām radošām aktivitātēm, jauno mūziķu konkursa „Cover Sessions” finālu un impulsīviem deju ritmiem Latvijas un Baltijas labāko dīdžeju vadībā. Savukārt Meža skatuve sniegs muzikālo baudījumi tiem apmeklētājiem, kurus vairāk vilina akustiskās mūzikas skanējums.

Foto: Jānis Vīksna
Foto: Jānis Vīksna

Paralēli darbosies arī radošās darbnīcas, kurās katram atklāt kādu jaunu talantu, un festivāla jaunums  – īpaši izveidots Bella bērnu stūrītis ar tieši mazākajiem paredzētām aktivātēm, kā arī pārtīšanai un barošanai iekārtotām teritorijām.

Festivālam līdzi sekot varēs radio SWH tiešraidēs no festivāla terotorijas.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Karro smaga nedēļas nogale karstajā Itālijā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk