Dalīties „Trīs dienas, kurās izmēģināt ko jaunu. Kāpēc ne?“

Trīs dienas, kurās izmēģināt ko jaunu. Kāpēc ne?

Playground festivāls rosina sportisku apetīti un dod iespēju ikvienam apmeklētājam izmēģināt un iepazīt iedvesmojošākos hobiju sporta veidus un to kultūru uz ūdens, zemes un gaisā. Sērfs, SUPs, veikbords, longbords, kalnu velosipēdi, fiksīši, līdzsvara lentes un daudzi citi hobiji, kas parasti ir mūsu pamēģināšanas “TO DO” lietu sarakstā. Mūs iedvesmos un uzdrīkstēties aicinās dažādu sportu paraugdemonstrējumu šovi, jo tas mirklis uzdrīkstēties ir klāt. Kāpēc ne?

 

Paralēli sportiskām aktivitātēm norisināsies iedvesmojoši semināri un lekcijas, kurās pieredzējuši sportisti dalīsies savā ceļā uz panākumiem. Darboties aicinās un ko jaunu iemācīs dažādas radošās darbnīcas un Fiziķu skola.

Festivāls apmeklētājus priecēs ar  divām skatuvēm, veldzējot ikvienu, pēc mūzikas izslāpušā, gaumi. Uz galvenās MTV UP skatuves kāps Arstarulsmirus, Astro’n’out, Triānas parks, Noëp (EE), Roberts Gobziņš, The Ludwig, Polifauna, Alaska dreamers un citi ne mazāk skaļi vārdi. Savukārt Meža skatuve piedāvās neierastu, eksperimentālāku mūziku piektdienas naktī, lai sestdienu un svētdienu aizvadītu vairāk akustiskās un sapņainās skaņās kopā ar Chris Noah, Andi Grīvu un WWMM, Tīnu Šipkēvicu, dziesminieku Miku Frišfeldu un grupām Tehnikums, Himnas, Pacifik K un Eleven Degrees, Condor Avenu no Lietuvas. Naktis tiks nodotas dīdžeju rokās, lai ikviens rītausmā aizmigtu paguris, bet laimīgs no dejošanas.

Playground iestājas par aktīviem vecākiem un par aktivitātēm kopā ar bērniem pie dabas, tāpēc šogad jo īpaši būs padomāts par mazajiem. Bez radošajām darbnīcām, kurās attīstīt roku veiklību, spēles un rotaļas sarūpēs bērnu stūrītis. Pat pašu pašu mazāko labsajūtu nodrošinās pārtinamie galdi un īpaši iekārtotās barošanas vietas.

Foto: Filips Šmits

Festivāls Playground ir vieta, kur sajust, piedzīvot mirkli un atrast savu aizraušanos. Dzīve nekad nebeidzas, nekad nav par vēlu uzsākt ko jaunu. Dari to, kas sagādā tev prieku dzīvot. Pamēģini!

Uz tikšanos jau 7-9 Jūlijā, Sporta Kompleksā 333

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Foto: BOTTECCHIA braucēji starp labākajiem SEB Smiltenes MTB smilšainajā posmā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk