Dalīties „Veikojot apceļot Latviju!“

Veikojot apceļot Latviju!

333 VEIKPARKS

Kur? Ropažu novadā, Sila priedēs

Trases garums: 1 x 180 m

Konstrukcijas: divi tramplīni, White Line Wake Features konstrukcijas bez skrūvēm un salaiduma vietām – 17 m slide box, minitramplīns un fun box

Cenas: kabelis 35 €/h, inventārs 5 €/h, hidrotērps 5 €/h

333 veikparks ir atpūtas komplekss, kur ikviens atradīs ko sirdij tīkamu. Noteikti jāpiemin veikparka karjers priežu sila apskāvienos – tā dzidrais ūdens aicina nopeldēties. Tie, kas nevēlas trakot, var izbraukt ar SUP dēli, trenēt līdzsvaru ar Slackline balanca dēli vai vienkārši baudīt sauli, atguļoties uz sežammaisa un malkojot kafejnīcā pagatavotu saldējuma kokteili. Klientu rīcībā ir arī volejbola laukums, lēkājamais pūslis, grils un iespēja nakšņot kempinga mājiņā, kā arī bezmaksas WI-FI.

ZERO WAKE PARK

Kur? Alūksnes novadā, Ilzenes pagastā, pie Lielsloku ezera

Trases garums: 1 x 200 m

Konstrukcijas: viens vidēja lieluma tramplīns (plānots paplašināt)

Cenas: kabelis 20 €/h, inventārs 5 €/h

Zero Wake Park, dēvēti par austrumu pierobežas veikborda pionieriem, ir īstena miera osta meža ielokā. Uzstādītā jaudīgā un augstā veikborda sistēma garantē labas sajūtas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Vienmēr vērtīgais padoms no instruktora – bez maksas. Pludmale labiekārtota ar ierīkotu piknika vietu – chill & grill. Parks piedāvā arī citas izklaides iespējas, piemēram, izbraucienu ar laivu, SUP dēli, peintbolu, relaksāciju karsta ūdens kubulā.

JĒKABPILS WAKE PARK

 Kur? Jēkabpilī, Mežaparka ielā 15

Trase: aptuveni 150 m (starp balstiem 200 m)

Konstrukcijas: divi tramplīni – vidējs un liels, viens slidebox (plānots paplašināt)

Cenas: 30 €/h (inventārs iekļauts cenā)

Veikparks atrodas skaistā vietā Radžu ūdenskrātuvē blakus Jēkabpils Mežaparkam. Ūdenskrātuvē ir kristāldzidrs ūdens un saliņas ar ziedošām ūdensrozēm to līcīšos. Šos skatus īpaši patīkami baudīt ar SUP dēļiem vai laivu, airējot pa 160 hektāru lielo platību. Nav būtiski, vai esi lietpratējs vai iesācējs, katram klientam tiek garantēta individuāla pieeja. Mežaparkā, kas atrodas blakus, ir takas pastaigām, āra trenažieri, šūpoles, volejbola, basketbola laukumi. Teritorijā iespējams organizēt dažādas ballītes, korporatīvos pasākumus.

Cēsu aktīvās atpūtas parks KARJERS

Kur? Cēsīs, Cēsu karjerā

Trase: apmēram 258 m (sistēmas torņu augstums 10 m)

Konstrukcijas: divi tramplīni – mazs un vidējs (sezonas laikā tiks papildināti)

Cenas: kabelis 20 €/h, inventārs 5 €/h (hidrotērps iekļauts cenā)

Cēsu aktīvās atpūtas parks Karjers ir īpašs – dolomīta ieskautajos krastos rotājas zilganzaļš, dzidrs ūdens. Gleznaini skati redzami gan pie, gan uz ūdens. Veikparka aprīkojums ir viens no kvalitatīvākajiem un garākajiem Baltijā – lineārās WakeStation sistēmas ir papildinātas ar Whiteline Wake Features tramplīniem. Veikparks darbību uzsāka 2016. gada vasaras nogalē, un tā tiks attīstīta, lai Karjers būtu vieta, kur ikviens spētu noķert nepieciešamo atvaļinājuma devu.

RANCHO PARKS

Kur? Kocēnu novadā, Rubenē, blakus krodziņam Mazais Ansis

Trase: 1 x 226 m un 1 x 236 m

Konstrukcijas: 3 tramplīni, 3 slaidi, caurule, fun box

Cena: 25 €/h; inventārs 5 €/h (hidrotērps iekļauts cenā)

Draugiem, ģimenēm, vientuļniekiem, mazām un lielām sirsniņām – Rancho parks izklaidēs ikvienu. Pieejams ūdens parks ar piepūšamajām atrakcijām, ūdens bumbas, volejbola un futbola laukums, batuts, pirts mājas un, protams, veikbords. Uzstādīto kabeļu sistēmu noteikti atzinīgi novērtēs PRO braucēji. Rancho parkam pieder garākās Baltijas veikborda trases gods (augstākā vieta no ūdens līdz kabelim 9,5 m), un to papildina plašs konstrukciju klāsts. Slīdvirsmas izgatavotas pēc speciāla pasūtījuma no augstas klases materiāla.

CHILL UP 

Kur? Vecpiebalgas novadā, Raskumos, Alauksts

Trase: 1 x 220 m

Konstrukcijas: nav

Cena: Kabeļa cena 15 €/h, inventārs 5 €/h

Veikparka Chill Up nosaukums to raksturo ļoti trāpīgi. Atrodas Vecpiebalgā gleznainā Alauksta ezera krastā, kas slavens ar ūdensrožu bagātību. Ezera burvību un ainaviskos skatus var baudīt ne tikai veikojot, bet arī supojot, braucot ar laivu, kajaku vai ūdens katamarānu – to visu uz vietas var iznomāt. Darbojas vasaras terase, kur var atspirdzināties ar dzērienu vai vienkārši sauļoties. Ja pēc ūdens aktivitātēm nav jaudas vai vēlēšanās braukt mājās, paliec kādā Chill Up kempinga namiņā.

PROMOBIUS WAKE PARK

Kur? Attekas ielā 6A, Ādažos

Trase: 3 trošu sistēma ar 9,5 m augstiem stabiem

Konstrukcijas: divi tramplīni, rooftop 20 m, step-down box 20 m

Cenas: kabelis 33 €/h, inventārs 5 €/h, hidrotērps 3 €/h

Stilīga vieta, jauka gaisotne, labas konstrukcijas, zinošs un profesionāls personāls – īsi un kodolīgi par Promobius veikparku, vienu no pirmajiem veikparkiem Latvijā. Veikparka teritorijā darbojas bārs, kur var iegādāties veldzējošus dzērienus un saldējumus. Parkā ir iekopta peldvieta un zāliens, kur izvietoti šūpuļtīkli. Pieejams BBQ un sauna, bezmaksas WI-FI.

MILZKALNS

Kur? Engures novadā, Smārdes pagastā, Milzkalnē, Dižkalnos

Trase: 1 x 180 m

Konstrukcijas: 2 tramplīni, slaids, fun box

Cenas: kabelis darbdienās no plkst. 8 līdz 17 – 20 €/h, pēc plkst. 17 un brīvdienās 30 €/h, inventārs 5 €/h, hidrotērps 3 €/h

Veikparks Milzkalns ir pirmais lineārā veikborda kabeļa parks Latvijā. Uzstādītā triju trošu sistēma nodrošina stabilitāti un precizitāti veikošanas laikā. Konstrukcijas ir ļoti kvalitatīvas. Atsaucīgi veikborda instruktori sniegs viedu padomu gan iesācējiem, gan labiem braucējiem. Lieliska vieta, kur ne tikai izveikoties, bet arī atpūsties un svinēt. Pieejams grils, sēžammaisi, batuts, lapene.

WAKE YOU

Kur: lidostā Rīga, aiz airBaltic Training Centre ēkas

Trošu sistēma: 1 x 197 m

Konstrukcijas: slaids, caurule, 2 tramplīni, pusrampa, funbox

Cena: kabelis 30–40 €/h; inventārs 7 €/h, hidrotērps 5 €/h

Klīst baumas, ka šis esot labākais veikborda parks Latvijā. Parka instruktori ir zinoši un atsaucīgi, vieni no prasmīgākajiem Latvijas veikbordistiem. Wake You ir veidots tā, lai patiktu pašiem. Mūsdienīga trošu sistēma un plašs kvalitatīvu konstrukciju klāsts. Nomā jaunākais aktuālās sezonas inventārs. Gaumīga kluba ēka, kas atzīta par spilgtāko kravas konteineru arhitektūras paraugu Latvijā.

WAKE LINE

Kur: Salaspils lauku teritorijā, Rūķīšos 139

Trase: 1 x 170 m

Konstrukcijas: 2 tramplīni, slaids – 27 m garš un 1,8 m augsts

Cenas: kabelis darbdienās līdz plkst. 16 – 25 €/h; pēc plkst.16 un brīvdienās 30 €/h; inventārs 5 €/h; hidrotērps 3 €/h

Wakeline mājīgā gaisotne un personīgā attieksme neatstās vienaldzīgu ne iesācēju, ne labu veikotāju. Kabeļu troses augstums ir vairāk nekā 12 m, kas aktīvākajiem šā sporta piekritējiem dod iespēju sasniegt maksimāli augstu triku izpildi. Parkā ir divas atpūtas nometnes ar sēžammaisiem, šūpuļtīkliem, pieejami divi grili, batuts, ūdensbumba, volejbola laukums, zāliens citām aktivitātēm. Viesu ērtībām – ģērbtuve ar karstā ūdens dušu, labierīcības, autostāvvieta. Atelpas brīdī sirsnībā tiek pasniegta piparmētru tēja un pleds vai atspirdzinošs dzēriens.

Wakeline piedāvā iespēju teritorijā nosvinēt pasākumu vai rīkot nometni līdz pat 40 personām.

MĀRUPE WAKE PARK

Kur: Mārupes novadā, Jaunmārupē, Bērzciema ūdenskrātuvē

Trase: iesācēju 1 x 200 m (bez konstrukcijām), vidēja sagatavotības līmeņa 1 x 130 m ar nelieliem tramplīniem un slaidiem; PRO 1 x 170 m ar augstas sarežģītības konstrukcijām

Cenas: kabelis darbdienās no plkst. 8 līdz 12 maksā 25 €/h, no plkst. 12 līdz 22 un brīvdienās 30 €/h, inventārs 5 €/h, hidrotērps 5 €/h

Mārupe Wake Park teritorijā ir pieejama daudzveidīga atpūta ne tikai veikotājiem, bet arī līdzbraucējiem. Vasaras kafejnīca, pirts, pludmale, volejbola laukums, skrituļošanas minirampa, SUP dēļi – tas viss klientu rīcībā. Šosezon tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums un ielu vingrošanas laukums ar āra sporta batutu, lai varētu iesildīties un vieglāk apgūt vēlamos trikus izpildei uz ūdens. Veikparks ir pazīstams ar profesionāliem instruktoriem, kas ne tikai iemācīs braukt, bet arī padarīs veikbordu baudāmu un viegli saprotamu. Ja ārā ir auksti, bez bažu – nomā pieejams inventārs aukstiem laikapstākļiem, ir arī pirtiņa, kur sasildīties.

Aktīvās atpūtas parks BB WAKEPARK

Kur? Lībiešu ielā 2/6, Liepājā

Trase: iesācēju 1 x 200 m, PRO 1 x 200 m

Konstrukcijas: tikai PRO trasē – 2 tramplīni, flat box (18 m), rooftop (18 m)

Cenas: kabelis 30 €/h; inventārs (hidrotērps iekļauts cenā) 5 €/h


Karostas šarms, priežu svaigais gaiss un lieliskais skats uz Beberliņu ūdenstilpes baltās smilts kāpu priecē atpūtniekus jebkurā gadalaikā. Siltajā sezonā šeit ir paradīze veikbordistiem un aktīvās atpūtas cienītājiem. BB wakepark var vizināties ar veikbordu, SUP dēļiem un airu laivām, relaksēties pirtī un baļļā, kā arī atpūsties pludmales kafejnīcā. Īpaši iecienīta ir kafejnīcas terase, no kuras ērti vērot veikbordistu treniņus vai paraugdemonstrējumus, sacensības. Blakus veikparkam atrodas kempings, kas piedāvā iespēju pārnakšņot bungalo mājiņās, kā arī ir telšu un treileru vietas.

VENTSPILS VEIKPARKS

Adrese: Saules ielā 143, Ventspilī

Trase: 1 x 165 m ar 8 m augstiem stabiem

Konstrukcijas: divi tramplīni, divi slaidi

Cenas: kabelis 22 €/h, inventārs 7,10 €/h

 

Ventspils veikparkam ir lieliska lokācija – saule šeit spīd visas dienas garumā. 165 m garo trasi papildina četras peldošas konstrukcijas – divi tramplīni, 12 m garš iesācēju slaids un 18 m garš A veida slaids, kas veikbordistiem dod iespēju izpildīt dinamiskus trikus. Katru vasaru Ghetto Games festivāla laikā Ventspils veikparkā risinās vērienīgākās veikborda sacensības Baltijā – Ghetto Wake Battle. Veikparka apmeklētāju rīcībā ir arī SUP dēļi, volejbola laukums ar pludmales smiltīm, basketbola grozs, batuts, līdzsvara virve, pirtiņa un baļļa.

GO WAKE

Kur: Rēzeknē, Kovšu ezerā

Trase: 1 x 160 m

Konstrukcijas: divi tramplīni (plānots uzstādīt slaidu)

Cenas: kabelis 20–30 €/h, inventārs 5 €/h (hidrotērps iekļauts cenā)

GoWake ir ideāla vieta, kur atslēgties no ikdienas rutīnas un ļauties ūdenssporta burvībai. Veikparka trase, ko papildina uzstādītās konstrukcijas, ir izveidota tā, lai brauciens būtu intensīvs, dinamisks un interesants. Nomā pieejams inventārs no vadošajām kompānijām – O’Neill (ķiveres, vestes, hidrotērpi), Seven Park veika dēļi, DupWake stiprinājumi, zābaki.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Mūsējie. Sportiskie

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk