Dalīties „Vēl tikai nedēļa līdz lielākajam rudens skrējienam We Run Riga: sākas pasākuma EXPO“

Vēl tikai nedēļa līdz lielākajam rudens skrējienam We Run Riga: sākas pasākuma EXPO

Līdz lielākajam rudens skrējienam We Run Riga atlikusi nedēļa. Dalībnieku reģistrācija pasākumam turpinās, un tiek lēsts, ka tajā dažādās skriešanas un nūjošanas distancēs piedalīsies ap 10 000 dalībnieku. No 6.–8. septembrim tirdzniecības centrā “Domina Shopping” darbosies We Run Riga EXPO punkts – tajā varēs gan saņemt informāciju un reģistrēties pasākumam, gan tie, kas jau reģistrējušies – izņemt skrējiena numura zīmes vai kreklus.

We Run Riga EXPO punkts tirdzniecības centrā “Domina Shopping” darbu sāks 6. septembrī, plkst. 12.00. Tad klātienē būs iespējams sastapt arī We Run Riga vēstnešus un sportistus, kas šogad pieņēmuši izaicinājumus noskriet dažāda garuma distances: dziedātājus Aminatu un Miku Dukuru, blogeri Paulu Rozi, skrituļslidotāju Nilu Jansonu, sociālo mediju guru Artūru Medni, kinoblogeri.lv dibinātāju Sergeju Timoņinu un radošo personību – blogeri Lindu Ķuzi. Miks Dukurs, kas We Run Riga ietvaros, apņēmies noskriet savu pirmo 5 km distanci, klātesošos priecēs arī ar muzikālu pārsteigumu. Vēstneši EXPO atklāšanā dalīsies ar savu motivāciju, jau gūto pieredzi treniņu laikā un ar sajūtām, ar kādām sagaida lielāko skrējienu un savu izvirzīto mērķu sasniegšanu.

EXPO punkts “Domina Shopping” paspārnē darbosies 6. septembrī no 12.00 – 21.00, 7. septembrī no 15.00 – 21.00 un 8. septembrī no 15.00 – 21.00. Tajā būs iespējams saņemt informāciju par We Run Riga abu dienu – 9. un 10. septembra – pasākuma programmu, reģistrēties skrējienam, saņemt savu dalībnieka kārtas numuru. Tāpat šeit varēs pieteikties Mazuļu rāpošanas sacensībām un ģimenes skrējienam. Šī gada jaunums sagaida visus 5 km distanču skrējējus – viņu numurs būs pasākuma oficiālais Nike skriešanas krekls. Savukārt garāko distanču dalībniekiem numurus būs iespējams saņemt atsevišķi. Katrs interesents varēs izvēlēties savā īpašumā iegūt Incrediwear Latvija apģērbu ar personalizētu apdruku – izvēloties sava vārda uzdruku vai Nike ilustratīvus zīmējumus, tā savu apģērbu veidojot par unikālu.

8. septembrī no plkst. 15.00 – 19.00 papildus EXPO punkts darbosies Mūsa Motors Rīga K. Ulmaņa gatvē 5 telpās.

Pasākuma organizatori atgādina, ka ikviens aicināts piepulcēties Nike+ Run Club treniņiem Rīgā – pirmdienās Uzvaras parkā vai ceturtdienās Mežaparkā. Abi treniņi notiek plkst. 19.30 un ir bez maksas. Treniņus vada labākie NRC treneri, kas rūpējas par katra dalībnieka labsajūtu un fiziskajai sagatavotībai piemērotu skrējiena un vingrinājumu tempu. Ja nu treniņi Rīgā nav pa ceļam, tad droši var izveidot savu treniņu programmu, izmantojot Nike Run Club aplikāciju savā viedierīcē. Svarīgi ir ne tikai sevi izaicināt, bet arī sagatavoties paša izplānotajiem izaicinājumiem. Aplikācija palīdzēs izveidot katram individuāli vispiemērotāko treniņa plānu un būt gatavam skrējienam. Pasākuma organizētāji aicina pieteikt savu dalību skrējieniem un nūjošanai laicīgi. Visu aktuālāko par pasākumu We Run Riga var izlasīt mājaslapā http://werunriga.lv Tajā atrodams arī sacensību nolikums:  http://werunriga.lv/lapa/nolikums

Sekojiet We Run Riga aktualitātēm arī sociālajos tīklos: Instagram @werunriga un Facebook @WeRunRiga, mirkļbirkas: #skrienarmums #werunriga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

JĀNIS ZALPĒTERIS.IZBRAUDU KATRU SEKUNDI UZ ŪDENS.

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk