Dalīties „Visa Daugavpils VAR!“

Visa Daugavpils VAR!

Visi aktīvi piedalījās un parādīja Daugavpili kā sportisku, azartisku un atraktīvu pilsētu. Akcijas ietvaros bija plānoti 23 pieturpunkti, bet beigās tie bija jau 35, jo cilvēki, organizācijas un iestādes pieteicās dienas laikā. Kopumā veicām 28 099 soļus, ar reklāmas Skrien Latvija auto nobraucām 180 kilometrus, noskrējām vairāk nekā pusmaratonu – 26 kilometrus un 26 metrus, sadedzinājām 1448 kilokalorijas. Akcijas ietvaros visā pilsētā skrēja 557 cilvēki. Protams, bija arī papildus individuālisti, kas skrēja savā nodabā.

Bērni, skolēni un jaunieši bija īpaši radoši, jo bērnudārzos bija noorganizētas sacensības šai akcijai par godu, bet skolās akcijas zīmē noritēja mācību stundas. Pašvaldības iestādes bija izveidojušas pat savas komandas un īpašus pateicības rakstus dalībnieku grupām. Savukārt pilsētas iedzīvotāji pievienojās skrējienam vienkārši uz ielas. Foto un video konkursa uzvarētāji saņēma solītās balvas un atzina, ka akcija bija aizraujoša.  Skrējēji piedalījās arī Daugavpils centra poliklīnikas rīkotajā asins donoru dienā.

Visi varēja, visi var un akcija Skrien visa Daugavpils motivēja visus piedalīties lielākajā Latvijas pusmaratonu seriālā Skrien Latvija, kura 3.posms notiks Daugavpilī 30.aprīlī. Piesakieties un skriesim kopā, jo Daugavpils VAR!

Daugavpils pilsētas dome izsaka lielu pateicību visiem organizatoriem, atbalstītājiem, visiem dalībniekiem un entuziastiem, kas bija atvērti iesaistīties un deva savu ieguldījumi idejas īstenošanā! Paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

SEB MTB 16. sezonā jauns posms Madonā, startēs arī titulēti sportisti!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk