Dalīties „We Run Riga, lielākais rudens skrējiens, jau šajā nedēļas nogalē“

We Run Riga, lielākais rudens skrējiens, jau šajā nedēļas nogalē

Īpašāk kā iepriekš

We Run Riga notiks jau septīto reizi un šis ir nedaudz ar intrigu apvīts skrējiens, jo 2016. ir pēdējais gads, kad tik ierastā sacensību trase vedīs pa Mežaparka alejām. Jau nākošgad skrējienam būs pavisam cita norises vieta. Tāpat kā īpašs ir it viss, kas notiek pirmo reizi, tāpat ir arī ar pēdējo reizi. Tādējādi, simboliski atzīmējot pasākuma kulmināciju, un brīdi pirms pārmaiņām, šogad tas būs vēl vērienīgāks kā iepriekš. We Run Riga Mežaparku pārņems savā varā veselas 2 dienas – gan 10., gan arī 11. septembrī. Abas dienas sacensību centrā norisināsies dažādi priekšnesumi un aktivitātes pasākuma dalībniekiem, par kurām būs parūpējušies gan atbalstītāji, gan organizatori. Tāpat arī trasi interesantāku padarīs uzmundrinoši gaismas un skaņas punkti gan 5km skrējējiem, gan 10km distances dalībniekiem.

Pirmā diena – nakts skrējiens īpašās noskaņās

Sestdien, 10. septembrī, pasākuma programma sāksies pēcpusdienā. Bet, vakaram griežoties uz tumšo pusi, pulksten 21:00 tiks dots starts 5 kilometru skrējienam. Katrs skrējiena dalībnieks dāvanā saņems bezmaksas pasākuma oficiālo Nike T-kreklu. Ar skrējiena finišu nekas nebeigsies, jo skrējiens būs tikai daļa no pozitīvajām emocijām. Īpašu noskaņu Mežaparka estrādē nodrošinās dzīvā mūzika – dalībniekus priecēs gan grupa Rīgas modes, gan hiphopa mūziķis Ozols, bet par kopējās atmosfēras uzturēšanu rūpēsies Radio 5 personības.

Otrā diena – lielais starts un kulminācija

Ikviens tiks gaidīts atpakaļ Mežaparkā svētdienas rītā, lai turpinātu baudīt We Run Riga. Sākot ar pulksten 10:30, ar dažu stundu intervālu tiks doti starti trīs dažādām distancēm. Prisma bērnu skrējienam (plkst. 10:30). Bērniem būs iespēja likt lietā sevu enerģiju un izdomu netikai skrējiena laikā, bet arī piepūšamajās atrakcijās, Rīgas Skolēnu pils radošajās darbnīcās, darboties kopā ar dakteriem klauniem un vērot dažādus priekšnesumus. Plkst. 12:00 tiks dots starts Metta stafešu skrējieniem, bet lielajam startam – Sportland 10km skrējienam, plkst. 14:00. Ikviens finišējušais dalībnieks, neatkarīgi no distances garuma, finišā saņems piemiņas medaļu, finiša paku. Pozitīvu garu nodrošinās stepa dejotāju “Soul Tap” un dažādu ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumi un priekšnesumi, kā arī Miks Galvanovskis ar grupu. Bet noslēgumā, pulksten 15:30, paredzēts brīdis, kas ikvienās sacensībās ir pats emocionālākais – apbalvošana.

Kas vairāk par tikai sacensībām

Lai gan globālās kustības We Run City galvenais uzsvars patiešām ir uz regulāriem treniņiem visas sezonas garumā un lielo startu skrējiena ietvaros, pasākums Rīgā būs lieliska izklaide un atpūta visai ģimenei. Arī līdzi jušana, atbalstīšana un uzmundrināšana – tā ir vērtība, par ko priecājas ikviens, kurš cīnās gan par uzvaru, gan ar atlikušajiem kilometriem, kas kādam no dalībniekiem varbūt nav tik viegli kā pirmie. Gadu no gada pasākumā skrējēju rindas papildinās – saviem spēkiem notic arī tie, kas iepriekšējos gadus bijuši tikai starp skatītājiem vai līdzjutējiem.

Vairāk informācijas un reģistrācija pasākumam – šeit!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Inese Nagle: Skrējiens mierīgā gaisotnē ļaus aizmirst ikdienas steigu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk