Dalīties „1 diena ar fitnesa treneri Alīnu Silicku“

1 diena ar fitnesa treneri Alīnu Silicku

Tas brīdis ir tik tuvu, jau rīt  galvaspilsētā tiks piedzīvots vakars, kas piepildīs ar pozitīvām emocijām un kopā ar labākajiem treneriem #BeActive Sporta un fitnesa naktī  Esplanādē varēsi sasildīties un piedalīties enerģiskās nodarbībās.

Vienmēr esi domājis – kā paiet fitnesa treneru diena? Vai viņi tiešām tikai sporto un ēd salātus? Piedāvājam ieskatīties grupu nodarbību un personīgās treneres Alīnas Silickas dienā, starp citu – šodienā. Alīnu varēsi satikt arī rīt, Esplanādē, kur uz lielās skatuves viņa vadīs aizraujošo FITBO nodarbību ar Austrumu cīņu elementiem!

8:30  Piecēlos ļoti viegli, grūtāk ir pamosties ap pulksten septiņiem no rīta, bet ap šo laiku jau esmu labi izgulējusies un gatava dienas aktivitātēm. Saliku somu abiem šodienas treniņiem – drēbes, apavus un vissvarīgākais – flešus ar mūziku treniņiem! Paēdu brokastis, kuras gandrīz vienmēr ir vienādas – ekonomējot laiku, auzu putru nevāru, bet apleju ar karstu ūdeni. Un kafija! Neatņemama rīta sastāvdaļa!

9:30 Dodos uz savu pirmo treniņu sporta klubā, dzīvoju pierīgā, tāpēc izbraucu no mājām laikus.

10:30  Sāku savu pirmo nodarbību – BAX! Tas ir augstas intensitātes intervālu treniņš, kas mijas ar mentālo daļu. Pirmā ir kardio daļa, bet nodarbības otrā puse ir darbs ar sevi – relaksācijas, elpošanas vingrinājumi. Treniņš bija lielisks un enerģisks, daudzi no apmeklētājiem bija pirmo reizi uz šo treniņu un devās prom apmierināti un pozitīvi uzlādēti dienai! Šādas emocijas arī man dod gandarījumu un labu noskaņojumu visai piektdienai!

11:30 Atpūšos pēc nodarbības, atsvaidzinos un plānoju doties pusdienās.

12:00  – 14:00 Dodos uz iecienīto pusdienu restorānu. Šī ir manas dienas galvenā maltīte – es ēdu KĀRTĪGAS pusdienas, no salātiem nepārtieku – vista, kartupeļi, silti dārzeņi – tas ir tas, kas dod man enerģiju! Esmu no kafijas atkarīgs cilvēks, pēc pusdienām noteikti izvēlos arī vidējo latti. Šī ir arī dienas daļa, kad man patīk pasēdēt – padomāt, palasīt, pameklēt jaunu mūziku treniņiem. Vai arī uzrakstu kādu jaunu Facebook postu – īsu piedzīvotā atskatu vai arī savu nākošās dienas plānu, lai cilvēki zina, kur varēs mani sastapt un trenēties kopā.

14:00 Ja ārā ir labs laiks, palieku pilsētā līdz vakara treniņam – izdaru steidzamās lietas vai satiekos ar kādu, bet šodien ir pelēks, auksts un došos mājās.

14:30 – 16:30 Mājās atpūšos,kā arī  vēlos sagatavot un samiksēt mūziku rītdienas FITBO treniņam Esplanādē! Šis ir arī labs brīdis našķim – man patīk bezēgkar konditorejas snickers batoniņš.

16:30 Somu ar nepieciešamo otram treniņam jau esmu salikusi no rīta un atstājusi sporta klubā, tāpēc uzsāku ceļu uz otro treniņu. Tuvojas sastrēgumu laiks, tāpēc izbraucu laicīgi.

17:15 Esmu sporta klubā. Līdz nodarbībai vēl ir laiks, bet man patīk būt ātrāk – varu morāli sagatavoties un saģērbties bez steigas – tā es jūtos labāk.  Neesmu no tiem treneriem, kas ieskrien 5 minūtes pirms treniņa. Līdz nodarbībai vēl 45 minūtes, kad varu parunāties ar adiministrācijas meitenēm, kolēģiem, sagaidīt treniņa apmeklētājus.

18:10 Sāku savu otro nodarbību Shadowboxer Performance, kura konceptuāli būs līdzīga FITBO, ko vadīšu rīt #BeActive Eiropas Sporta un Fitnesa naktī. Tās abas balstītas uz Austrumu cīņu bāzes.

19:15 Otrā nodarbība ir beigusies. Palikšu sporta klubā ilgāk, lai sagatvotu rītdienas vakara treniņa programmu. Rīt tā būs 40 minūšu nodarbība, kas klasiskā veidā ir 55 minūšu gara. Tāpēc man jāizdomā, kā vislabāk to novadīt, lai ikviens izbaudītu šo nodarbību pilnībā.

20:30 Būšu pabeigusi sagatavošanos lielajam vakaram rīt. Mani muskuļi ir pelnījuši ko atslābinošu – piemēram, 10 minūšu pasildīšanos saunā!

21:00 Apēdu savu iemīļoto proteīnbatoniņu bez papildus pievienotajiem cukuriem! Šovakar esmu izlēmusi aiziet uz kino. Ļoti vēlētos noskatīties jauno Džonijs Anglis 3. Vakariņas? Tās nebūs klasiskas, bet normāls kino komplekts – popkorns un atspirdzinošs dzēriens! Bet vispār vakariņās lieliska doma ir savā dārzā audzētu tomātu salāti – jāēd, kamēr ir!

23:00 Diena ir bijusi piepildīta un izdevusies. Dodos mājās, klausoties savu pēdējās nedēļas atklājumu – radio Lounge FM – tiešām labi dvēseliski gabali un superīga fona mūzika, braucot pa naksnīgajām pilsētas ielām.

23:30 Esmu pilnīgi beigta un gribu gulēt! Vēl tikai silta duša, skats telefonā un dodos kārtīgi izgulēties, lai rīt būtu enerģijas pilna! Un tik ļoti nevaru sagaidīt foršo vakaru sportiskā atmosfērā!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Vai pietiek ar diviem treniņiem nedēļā?

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk