Dalīties „5 VINGRINĀJUMI SVARU BUMBAI“

5 VINGRINĀJUMI SVARU BUMBAI

Vispārējās fiziskās sagatavotības treneris Kārlis Vanags parādīs 5 vienkāršus, viegli mājas apstākļos izpildāmus vingrinājumus, izmantojot svaru bumbu. “Kustība ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa. Kustoties un trenējoties es varu justies patiesi dzīvs un patiesi brīvs. Tas man ļauj izbaudīt dzīvi un visu, ko tā sniedz,” saka Kārlis.

1. Svaru bumbas celšana no grīdas, taisnām kājām. Kājām jāatrodas plecu platumā. Virzot svaru bumbu uz leju, gurni jāvirza atpakaļ, mugurai un rokām jābūt taisnām.

2. Pietupieni, turot svaru bumbu priekšā pret krūtīm. Nostājamies ar kājām plati. Svaru bumbu ar rokturi uz leju turam tuvu pie krūtīm, pietupienā gurnus virzām atpakaļ. Svarīgi, lai pēdas netiek atrautas no grīdas un pietupienā ceļi pēc iespējas neietu pāri pēdām. Mugurai jābūt taisnai.

3. Pārmaiņus svaru bumbas horizontālā vilkšana noliecienā. Noliecamies ar taisnu muguru un kājām plati. Jāuzmana, lai ceļi neietu pāri papēžiem. Bumbu novietojam centrā un pievelkam ar vienu roku pie pleca, elkoni virzot atpakaļ. Otra roka tikmēr izstiepta taisni uz sāniem.

4. Svaru bumbas spiešana virs galvas. Nostājamies ar kājām plecu platumā, izstiepjam vienu roku uz sāniem. Sasprindzinām ķermeņa augšdaļu un virzām svaru bumbu taisni uz augšu, līdz roka pilnībā iztaisnota.

5. Svaru bumbas vēzieni sev priekšā. Ar kājām plecu platumā un taisnu muguru vēzējam svaru bumbu starp kājām. Iesēžoties, svaru bumbu virzām atpakaļ starp kājām. Iztaisnojoties – ceļam plecu augstumā.

Katru no šiem vingrinājumiem pildām 40 sekundes, pēc tiem atpūšoties 40 sekundes. Kopumā izpildām 3-5 apļus, starp tiem ieturot 2 minūšu pauzes.

 

JAUNĀ TRENIŅU KOLEKCIJA TAGAD SPORTLAND

Izvēlies sev ērtāko veidu e-veikals ar piegādi uz mājām vai Tev ērtākā pakomātā, vai PICK UP veidu ar iespēju izņemt preci veikalā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

DODIES PASTAIGĀ AR SUNI

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk