Dalīties „8 fitnesa kanāli, kuriem sekot, lai nezaudētu iedvesmu“

8 fitnesa kanāli, kuriem sekot, lai nezaudētu iedvesmu

Sākot laika atskaiti līdz vērienīgākajam nakts sporta notikumam 29. septembrī, kas Eiropas sporta nedēļas  ietvaros pārņems galvaspilsētu #BeActive Fitnesa naktī  Esplanādē un vairāk kā simt sporta klubos visā Latvijā, ik dienu motivēsim, iedvesmosim un citādi iekustināsim aktīvai dzīvei. Dienā, kad līdz pasākumam atlikušas 8 dienas, nododam tavā ziņā 8 fitnesa kanālus, kuri var kļūt par lieliskiem sabiedrotajiem sportiska dzīvesstila gaitās!

Instagrambodybuilding

Instagram: @instagrambodybuilding

Vietne, kas kļūs par tavām otrajām mājām, ja pirmās ir sporta zāle. Smieklīgais (kas visbiežāk ir realitāte), iedvesmojošais un izglītojošais vienuviet. Motivācija treniņam gan dienām, kad nevari sagaidīt brīdi, kad varēsi sākt darboties, kā arī tām, kurās īpaši sevi jāpierunā treniņam.

Kayla Itsiness

Instagram: @kayla_itsines

Aizraujoša vietne un ikdienas treniņu rutīnas atsvaidzinātājs. Papildus vienkāršiem fitnesa padomiem vienmēr aizņemtajām biznesa meitenēm, studentēm, māmiņām lieliskā kombinācijā ar kārdinošiem ceļojumu galamērķiem un maltīšu idejām, kā arī patiesi iedvesmojošiem pirms-un-pēc kadriem.

Powercakes.net 

Instagram: @powercakes

Perfekts blogs un vietne, kur pabūt, lai ļautu sev dzīvot labāk. Bernībā daudz veselības problēmas piedzīvojusī Kasey Brown izveidojusi lielisku entuziasma templi, lai iedvesmotu veselīgam dzīvesstilam ikvienu. Personīgā trenere, uztura speciāliste un fitnesa fanāte kā blogā, tā arī Instagram kontā dalās savā pieredzē par treniņu rutīnu, interesantām receptēm un to, kā gūt balansu ikdienas steigā. Un starp citu, šeit ir arī atraktīvi Zumbas video, kas burtiski tevi izstums ārā no dīvāna!

ideafit.com

Instagram: @ideafit

IDEA ir veselības un fitnesa asociācija, kas palīdz fitnesa profesionāļiem uzlabot jau esošās  un gūt jaunas zināšanas par jomas tik daudzajām šķautnēm. Vietne ekspertiem ar pieredzi, kā iedvesmot sevi un tos, kurus ar savu dzīvesveidu iedvesmo viņi paši. Plašs un daudzveidīgs, profesionāļu veidots saturs gan par treneru mācībām, uzturu, treniņu padomi un viss cits, kas nepieciešams augsta līmeņa fitnesa entuziastiem.

workoutmommy.com

Instagram: @workoutmommy

Četru puiku māmiņa un personīgā trenere Lisa uzrunā ne tikai jaunās, superaizņemtās māmiņas. Viņa ir kārtīgs iedvesmas spridzeklis ikvienam savu māju pārvērst sporta zālē, lai līdz minimumam samazinātu jebkuras atrunas izlaist treniņu. Blogere dalās pašas pieredzē un aicina arī citas sportiskās māmiņas kopīgi apspriest un virzīties uz izvēlētajiem mērķiem. Plānots uzturs, saikne ar dabu, ģimene un, protams, ka sporta zāle ir Lisas dzīves pamatsastāvdaļas, kas tā vien aicina sekot viņas piemēram.

Hungryrunnergirl.com

Instagram: @hungrerunnergirl

Vietnes nosaukums runā par sevi pats. Džeina dalās un ikvienu rauj sev līdzi rutīnā, kas sastāv no 7 skriešanas treniņiem 7 dienās. Maratoniste, mamma un sieva izklaidējošā veidā piedāvā arī tev savu ikdienu pacelt jaunā virstonē un atrasties nemitīgā kustībā. Blogā atradīsi dažādas idejas treniņiem, maltītēm, kā arī neapturamās aktīvistes sacensību atskatus. Tāpat varēsi ielūkoties blogeres sporta pasaulē vēl detalizētāk, uzzinot kādu ekipējumu viņa atzinusi par vislabāko.

spotmebro.com

Instagram: @spotmebrosmb

Egans Liabetto izveidojis pamatīgu un spēcīgu interneta platformu ikvienam, kam muskuļu masas palielināšana un iespaidīgi treniņu rezultāti ir viens no dzīves svarīgākajiem mērķiem. Fitnesa fanāts sniedz saviem domubiedriem zināšanas, padomus, kā interesantāk un efektīvāk trenēties, kā arī dalās ar izzinošu informāciju par dažādajiem uztura bagātinātājiem. Savukārt Instagram kontā varēsi kārtīgi izsmieties !

fitnessinthecity.com

Instagram: @fitnessinthecity_

Dzīvesstila, fitnesa un labsajūtas lādiņš. Padomi un triki, kas ik dienas palīdz uzlabot sevi un savu labsajūtu. Šeit vienuviet uzzināsi kā trenēt ne vien ķermeni, bet arī prātu, sagatavot līdzi sev veselīgas uzkodas, iemācīsies ieprogrammēt dzīvi vēlamajā virzienā ar jogas mantru palīdzību, sagatavot veselīgus zaļus kokteiļus un kopumā varēsi lieliski pavadīt laiku kā blogā, tā arī saķert iedvesmu ikdienai Instagram kontā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Berlīnē kritis jauns pasaules rekords maratona distancē un veiksmīgi starti mūsējiem

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk