Dalīties „8 padomi, kā veiksmīgi uzsākt lietot Nike Training Club aplikāciju“

8 padomi, kā veiksmīgi uzsākt lietot Nike Training Club aplikāciju

Piemājas dārzā, atvaļinājumā Karību salās vai vecmāmiņas viesistabā – izmantojot NTC aplikāciju, tu vari sev noorganizēt treniņu vienmēr un visur. Turklāt  pēc profesionāla, sabalansēta un mērķtiecīga plāna. Tiešsaistes sporta zāle iedos visu nepieciešamo. Vienīgais, kas prasīts no tevis paša – vēlme trenēties.

Nike Training Club treniņi visā pasaulē un arī Latvijā zināmi, kā aizraujošas un fiziskiem izaicinājumiem piepildītas grupu nodarbības. To laikā dalībnieki attīsta izturību, spēku, koordināciju pēc īpaša vadošo atlētu un treneru izstrādāta treniņplāna.  Katrā nodarbībā uzsvars tiek likts uz vienu no 3 fiziskajām īpašībām, bet paralēli tiek trenētas arī pārējās. Tādējādi tiek nodrošināts pilnvērtīgs visa ķermeņa treniņš.

Tāpat kā nodarbības klātienē, arī NTC aplikācija sniedz šādas pašas un pat vēl plašākas iespējas – jo, vai Tu zini kādu citu sporta klubu,  uz kuru aizejot, vari izvēlēties kādu no 160 nodarbībām? Ar aplikācijas palīdzību var veikt vienu konkrētu treniņu vai arī ļaut tai motivēt sistemātiski. Tādā gadījumā iespējams izvēlēties individuāli pielāgotu 4-8 nedēļu treniņplānu. Programma tiks veidota, ņemot vērā līdzšinējo fizisko sagatavotību un slodzi. Arī treniņu sākuma datumu, to, cik dienas nedēļā esi paredzējis trenēties ar aplikācija palīdzību un, vai jaunajā plānā iekļaut arī skriešanas treniņus, kā arī citas būtiskas niansnes.

Lai neapjuktu starp tik daudz izvēlēm, izmantojot aplikāciju, iespējams izvēlēties treniņus pēc:

 • nodarbinātajām muskuļu grupām (vēdera un ķermeņa centra, roku un plecu, vidukļa un kāju muskuļiem);
 • veida (izturības, koordinācijas, spēka, jogas nodarbības);
 • intensitātes (zema, vidēja, augsta);
 • ilguma (15min, 30min, 45min);
 • papildus aprīkojuma iespējām – ar vai bez .

Tāpat programma piedāvā atsevišķus speciālos treniņi profesionāliem sportistiem.

Savukārt pēc padomiem, kā veiksmīgāk uzsākt lietot aplikāciju, devāmies pie oficiālajiem NTC treneriem Latvijā –  Ances un Kristapa.

 

ANCE OLTE, NTC trenere

 •  Vispirms svarīgi saprast, kāds ir treniņa mērķis – spēka, izturības vai mobilitātes treniņš. Protams, var arī miksēt.
 • Pievērs uzmanību treniņa sarežģītības pakāpei ( advanced, intermediate vai beginner ) Ja esi iesācējs, tad izvēlies beginner, ja kādu laiku jau vingro, tad – intermediate. Protams, izpratne par jēdzieniem “grūts” un “viegls”  ir individuāla, tāpēc vari pamēģināt visus variantus.
 • Izlem, cik laika esi gatavs veltīt treniņam. Var kombinēt kopā vairākas treniņu programmas, piemēram, divas 15 minūšu programmas.
 • Ja ir šaubas par vingrinājumu izpildījuma tehniku, pievērs uzmanību video piemēram vai meklē treneri, kurš palīdzēs .

 

 

KRISTAPS STRODS, NTC treneris

 • Lai veiksmīgi sāktu lietot šo aplikāciju, Tev jāzina pamatinformācija par savu ķermeni, treniņu mērķis, biežums un tiem atvēlētais  laiks, pieejamais inventārs un vieta.
 • Tālāk jau vari ķerties pie nodarbību izvēles. Aplikācija piedāvā uzreiz atsevišķus „ātros” treniņus vai arī izveido pats savu ilgtermiņa plānu ar aplikācijas palīdzību un ieteikumiem.
 • Aplikācijā piedāvātie treniņi vienmēr tiks pielāgoti, ņemot vērā  lietotāja personīgos datus – vecumu, svaru, augumu, ikdienas aktivitātes utt. NTC Aplikācija treniņu plānus  veido ļoti pārdomāti, gudri un bez pārslodzēm. Train Smart!

 

 

 

 

 

Lejuplādē aplikāciju  NIKE APP

Komentāri

 1. Natalija

  Labdien,cik maksā šī aplikācija!?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Norisināsies “Grand Slam” turnīrs “Australian Open”

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk