Dalīties „ADIDAS SKRIEŠANAS APAVI SIEVIETĒM – IEPAZĪSTIETIES AR ULTRABOOST X“

ADIDAS SKRIEŠANAS APAVI SIEVIETĒM – IEPAZĪSTIETIES AR ULTRABOOST X

adidas  ikoniskie UltraBoost skriešanas apavi Ultra BOOST X radīti īpaši sievietēm.

Apavi veidoti atbilstoši sievietes pēdas unikālajai formai tā, lai pielāgotos pēdas dabiskajam izliekumam skriešanas laikā un uzlabotu skrējējas rezultātu. ARAMIS kustību izsekošanas tehnoloģija, kas ļauj detalizēti analizēt ķermeņa kustības, adidas inovāciju komandai ļāvusi noskaidrot konkrētus punktus, kuros skrienot nepieciešams vislielākais balsts, kā arī tās zonas, kurās pēdai nepieciešama lielāka vieta pēdas dabiskas izplešanās dēļ.  Šī procesa rezultātā radīts Ultra BOOST X apavu unikālais dizains.

Līdzās mērķtiecīgi veidotai pēdas vidusdaļai un Primeknit materiālam virspusē, kas brīvi pielāgojas pēdas mainīgajai formai skriešanas laikā, ir izveidots arī oriģināls Adaptive Arch izliekums. Primeknit konstrukcija aptver pēdu zem tās izliekuma, nodrošinot papildu atbalstu, bet purngala zona veidota no labi elpojoša materiāla, kas nodrošina labāku gaisa caurlaidību. UltraBOOST papēža kontūrai tagad ir jauns, šaurāks dizains, kas pielāgots sievietes papēdim, lai nodrošinātu atbalstu, neierobežojot kustības brīvam un netraucētam skrējienam.

Pierādīts, ka pilnā garuma BOOST starpzole apavā nodrošina labāko enerģijas atdevi visā nozarē un saglabā savu izturību visās temperatūrās. Continental Rubber 4-way gumijas materiāla ārzole ir pielāgota sievietes gaitai, un tā nodrošina pilsētas videi piemērotu vilces spēku jebkuros apstākļos.

UltraBOOST ikoniskā forma sievietei piešķir pārliecību, kas ļauj pārspēt pašai savus mērķus, piemēram, celties plkst. 5:30, lai dotos rīta skrējienā, vai piedalīties savā pirmajā 10 km skrējienā, vai uzstādīt personīgo rekordu savā iemīļotākajā maršrutā.

UltraBOOST X apavi ietilpst skriešanas aprīkojuma kolekcijā, kurā tiek piedāvāts arī Primeknit Tee krekls, dubultslāņa auduma šorti, skriešanas legingi un veste. Kolekcija veidota, pieskaņojoties unikālajam apavu dizainam un izvēloties ķermenim un skriešanai piemērotus risinājumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Liepājas pusmaratons - ieraus skriešanas sezonā un nelaidīs vaļā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk