Dalīties „Apģērbs treniņam. Kāpēc izvēlēties atbilstošu apģērbu, un kādas priekšrocības tas tev sniegs?  “

Apģērbs treniņam. Kāpēc izvēlēties atbilstošu apģērbu, un kādas priekšrocības tas tev sniegs?  

Treniņa laikā svarīgāk par izskatu ir justies komfortabli, lai ikviena kustība būtu ērta un saskaņā ar ķermeni. Lai neapjuktu plašā piedāvājuma džungļos, esam apkopojuši pieprasītākās treniņa apģērba tehnoloģijas un izskaidrojam to funkcionalitāti un priekšrocības.

Nike Dri-FIT tehnoloģija

Dri-FIT materiāls mehāniski izvada sviedrus pa mikrošķiedrām un auduma materiālu uz tā virskārtu, treniņa laikā ķermeni saglabājot sausu. Trenējoties šī materiāla apģērbā, tu jutīsies komfortabli, jo mitrums no ķermeņa tiks novirzīts uz apģērba virsējo slāni.

Dri-FIT ir visplašāk izmantotais Nike FIT tekstila materiāls. Tehnoloģija tiek lietota virknē zīmola piedāvāto sporta apģērbu ražošanā, un ar to pilnveidoti ir T krekli, šorti, piegulošās bikses (legingi), topi ar garām piedurknēm, džemperi, zeķes, cimdi un citi apģērbi un aksesuāri.

Nike Pro Compression

Nike Pro Compression ir apģērbs, kas cieši pieguļ ķermenim, balstot nozīmīgākās muskuļu grupas. Piegulošais apģērbs vairo sportista kustību amplitūdu un palielina komfortu, uzlabojot fizisko sniegumu.

Nike Knit

Apģērbi, kas radīti ar Knit tehnoloģiju, ir veidoti, apvienojot trīs dažādas auduma konstrukcijas. Šiem apģērbiem nav šuvju, tajos ir iestrādātas papildu ventilācijas zonas, kas nodrošina labāku elpotspēju. Dri-FIT materiāls papildu komfortam.

Nike PRO HYPERCOOL

Tehnoloģija apvieno pielāgoties spējīgu ventilāciju īpaši vieglā, sviedrus absorbējošā sporta apģērbu materiālā, kas būs optimāls karstos laika apstākļos.

adidas Climalite tehnoloģija

Climalite tehnoloģijas galvenā priekšrocība ir elpotspēja, kas ļauj regulēt ķermeņa temperatūru dažādas intensitātes treniņos un pasargā no nepatīkamā mitruma, ļaujot justies komfortabli fiziskas slodzes laikā. Climalite audums pēc taustes ir līdzīgs kokvilnai, taču tas ir vismaz trīs reizes elpojošāks par kokvilnu un žūst ātrāk (par 25%).

adidas Alphaskin tehnoloģija

Alphaskin ir tehnoloģija, kas nodrošina muskuļu stabilizāciju un kompresiju treniņu laikā. Apģērbi, kas ražoti ar šo tehnoloģiju, uzlabo asins plūsmu muskuļos sportisko aktivitāšu laikā. Ir pieejami dažāda kompresijas līmeņa Alphaskin tehnoloģijas apģērbi, lai maksimāli pielāgotos sportistu vajadzībām. Šīs tehnoloģijas pamatmērķis ir novērst nevēlamus kustību ierobežojumus, ko treniņa laikā var radīt berze starp sporta apģērbu un ādu.

Under Armour HeatGear® tehnoloģija

Apģērbi, kuri ir aprīkoti ar HeatGear® tehnoloģiju, ir paredzēti augstas intensitātes treniņiem karstos apstākļos, jo uztur patīkamu ķermeņa temperatūru, turklāt elpojošais materiāls nodrošina svaigumu fiziskas slodzes laikā. Galvenās šīs tehnoloģijas priekšrocības:

  • ļoti viegls materiāls;
  • ļoti ātra un ērta sviedrus novadoša tehnoloģija;
  • materiāla elpotspēja;
  • ātri žūstošs.

Under Armour anti-odor tehnoloģija

Anti-odor tehnoloģija novērš nepatīkamā sviedru aromāta mikrobu attīstību. Apģērbs, kas aprīkots ar šo tehnoloģiju, ir īpaši viegls un patīkams saskarē ar ādu, kā arī nodrošina elpošanu ventilācijas zonās, kuras visvairāk pakļautas svīšanai. Papildu komfortu rada tas, ka šie apģērbi ir gandrīz bez jūtamām šuvēm, tādējādi fiziskas slodzes laikā neizraisa ķermenim berzi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ideālais peldēšanas inventārs

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk