Dalīties „Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta jaunā skriešanas sezona“

Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta jaunā skriešanas sezona

Sestdien, 4. martā, deviņās Latvijas pilsētās simtiem aktīva dzīvesveida un skriešanas sporta cienītāji apvienosies kopīgā šī gada pirmajā treniņā. Tādā veidā jaunajai skriešanas sezonai, rekordiem un panākumiem vienlaicīgi tiks iekustināta visa Latvija – no Kurzemes piekrastes līdz pat valsts austrumu robežai.

Zibakcija “Mans pirmais skrējiens” tiek organizēta Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija ietvaros, kura pirmais posms skrējējus pulcēs jau šī mēneša beigās. Jāatzīmē, ka vislatvijas kopīgajā skrējienā iesaistītās pilsētas ir kas mazliet vairāk par laimīgu sagadīšanos. Tieši šīs ir skriešanas tradīcijām bagātākās vietas mūsu valstī un tūkstošiem skrējēju tās jau savos sacensību kalendāros atzīmējuši kā skriešanas seriāla posmu norises galamērķus.

Pasākuma starts tiks dots galvaspilsētā, kad 11:30 pie t/p Alfa galvenās ieejas Nike Run Club trenera Arņa Ozoliņa pavadībā skrējiena dalībnieki dosies Rīgas ielās. Pēc tam ar 30 minūšu intervālu viena pēc otras kopīgajam skrējienam pievienosies pārejās 8 pilsētas: Liepāja (pulksten 12:00 Liepājas Piejūras parkā), Ventspils (pulksten 12:30, Reņķa dārzā), Kuldīga (pulksten 13:00 pie Kuldīgas Vieglatlētikas manēžas), Jelgava (pulksten 13:30 Pasta salā), Daugavpils (pulksten 14:00, Sportland veikals (Ditton nams)), Rēzekne (pulksten 14:30 Festivāla parkā), Valmiera (pulksten 15:00 pie Vidzemes Olimpiskā centra), bet akcijas fināla treniņa starts pulksten 15:30 apvienos pie Siguldas Svētku laukumā.

Katras pilsētas koptreniņš notiks trenera un atpazīstamu sportistu vadībā, tādējādi  atmodinās skrējēju ikvienā – neatkarīgi vai tas būs šī gada pirmais skrējiens vai pirmais skrējiens dzīvē. Treniņos piedalīsies tādi atpazīstami cilvēki kā olimpieši Gunta Latiševa-Čudare un Arnis Rumbenieks, Latvijas Gada skrējējs 2016 Andrejs Jesko, Latvija Gada sporta skolotāja 2015 Nataļja Gorškova un citi. Akcijas mērķis ir iedrošināt katru pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Jo kā skrējēji mēdz sacīt – grūtākais ir uzvilkt apavus un piespiest sevi iziet ārā – pārējais jau notiek pats no sevis. Tāpēc arī akcijas organizatori cer, ka ar šāda vērienīga vislatvijas treniņa palīdzību izdosies “starta slēdzi” iedarbināt arī tajos, kuri vēl vilcinās ar regulāru fizisku aktivitāšu iekļaušanu savā ikdienā un rūpīgi nodrošinājušies ar atrunām.

Akcijai “Mans pirmais skrējiens”  norisei varēs sekot līdzi tiešraides translācijās Bigbank Skrien Latvija Facebook profilā, kad ik pēc 15 minūtēm notiks pieslēgšanās visām deviņām pilsētām. Tā būs kā īsa tiešsaistes pastaiga pa skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija norises vietām un ikvienu noskaņos jaunajai 2017. gada skriešanas sacensību sezonai.

Dalība akcijā ir bez maksas un tā iepriekš nav jāreģistrē.

Vairāk informācijas : www.bigbankskrienlatvija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Kā sagatavoties skriešanai ziemā?

Cilvēka organisma pielāgošanās spējas aukstajam laikam ir labākas, nekā mums dažkārt šķiet. Izvēloties pareizo apģērbu, apavus un tempu, skriešanas treniņus…

Nākamais raksts:

Dukurs pārraksta skeletona vēsturi un paziņo par karjeras beigšanu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk