Dalīties „Audi dzimtene Hokenheima sauc“

Audi dzimtene Hokenheima sauc

“Hokenheimas posmam rallijkrosa čempionātā ir īpaša vieta, jo sacensību grafiks tiek pakārtots DTM sezonas atklāšanai, turklāt Audi komandai tās ir kā mājas sacensības. Arī pati trase ir interesanta, it īpaši slavenais Sachs līkums, kas seko garai taisnei un pieļauj vairākas, vienlīdz ātras trajektorijas. Sacīkšu organizatori ir veikuši arī izmaiņas Džokerapļa konfigurācijā, padarot to lēnāku. Tas nozīmē, ka visām komandām būs jāstrādā pie jaunas stratēģijas izstrādes, jo nevarēs paļauties uz iepriekšējo pieredzi,”

stāsta Reinis Nitišs, kurš Hokenheimā 2015. gadā izcīnīja vietu uz pjedestāla otrā pakāpiena, bet pērn nespēja kvalificēties pusfinālam.

“Pēc sasniegtā fināla Portugālē ir saglabājies pacilāts un kaujiniecisks noskaņojums, taču labi apzinos, ka pasaules čempionātā neviens dāvanas nedāļā un labu rezultātu iespējams sasniegt tikai ar rūpīgu un precīzi izpildītu darbu!”

Reiņa Nitiša dalība FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Citadele, Latvijas Gāze, Ošukalns un Jēkabpils Dome, kā arī Eibe-L, Hertz, If, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS un Sonora. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

Cooper Tires World RX of Hockenheim norises grafiks

Piektdiena, 5. maijs
11:50* 1. kvalifikācijas starta vietu izloze
16:00
Pasaules RX Supercar 1. kvalifikācija
17:05
Pasaules RX Supercar 2. kvalifikācija

Sestdiena, 6. maijs
18:30 Pasaules RX Supercar 3. kvalifikācija
19:40
Pasaules RX Supercar 4. kvalifikācija

Svētdiena, 7. maijs
10:40 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
11:00 Tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
12:10 Finālbraucieni
13:00 Rallijkrosa studija
Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

*pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām var uzzināt interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram, Twitter, Facebook un YouTube.

Vairāk par EKS var uzzināt eksrx.com, bet par Pasaules RX fiaworldrallycross.com.

Reinis Nitišs FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē jau ceturto sezonu un līdz šim ievērojamākais jaunā jēkabpilieša sasniegums ir uzvara 2014.gada sezonas Norvēģijas posmā un 3.vieta pasaules čempionāta tās pašas sezonas kopvērtējumā. Reinis Nitišs 2017. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē čempionvienības EKS sastāvā ar vienu no trim Audi S1 EKS RX quattro Supercar klases automašīnām. Reiņa Nitiša komandas biedri ir 2016.gada čempions un komandas īpašnieks Matiass Ekstrems un soms Tomass Heikinens. EKS komanda šogad saņem Audi AG rūpnīcas atbalstu un Reini Nitišu atbalsta arī Audi Latvija.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Foto: SEB MTB maratona jauno sezonu ar uzvaru sāk Blūms un Ardava

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk