Dalīties „Aug jaunā Latvijas futbola nākotne!“

Aug jaunā Latvijas futbola nākotne!

Par Latvijas futbola vārdu pasaulē tagad gādā tie, kuri reiz kā mazi puikas sita bumbu ar draugiem pagalmā, piedalījās lielākos vai mazākos mačos un vienmēr turēja sirdī sapni par lielo futbolu. Lai raisītu interesi par šo sporta spēli, sniegtu zināšanas un prieku, 2018. gadā norisinājās Baltic Events futbola turnīru sērija jaunākajai futbola paaudzei.

Aizvadītā gada pavasarī un rudenī turnīru sērija Rīgā, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā, apvienoja septiņus līdz vienpadsmit gadus vecus mazos sportistus no visas Latvijas. Piecās vecuma grupās komandas no Rīgas, Jūrmalas, Valmieras, Jelgavas, Olaines, Jēkabpils, Ādažiem, Carnikavas un citām Latvijas vietām mērojās spēkiem, labi pavadīja laiku un guva emocijas, bez kurām lielajā sportā neiztikt – tā ir spīts nepadoties, pārliecība par saviem spēkiem un cīņas gars.

Turnīra posmiem tika doti īpaši nosaukumi – sērijas jaunākā grupa U6 (2011. gadā dzimušie) piedalījās Pirmajā spērienā, vidējās vecuma grupas U7 (2010. gadā dzimušie) un U8 (2009. gadā dzimušie) sacentās Draudzības kausā, bet 10 līdz 11 gadus vecie futbolisti (U10 un U11 vecuma grupas, 2008. un 2007. gadā dzimušie) – Izaicinājuma kausā. Visus mačus tiesāja Latvijas Futbola federācijas licencēti tiesneši – neliela, bet svarīga detaļa, kas mazos sportistus vēl vairāk tuvināja profesionālajai gaisotnei, kāda ir lielajos turnīros.

Par personīgo uzvaru – piedalīšanos – ikviens dalībnieks, kā arī treneri saņēma pasākuma atbalstītāju – Euroaptieka, Sportland, Nike, LIVE RIGA, aizdevums.lv – sagādātās balvas. Lai veicinātu prieku, ko sniedz sports, un ļautu bērniem to baudīt pilnībā, bez jebkādiem nosacījumiem, atsevišķi uzvarētāji netika noteikti.

Baltic Events futbola turnīru sērija tika veidota ar mērķi radīt vidi, kas liek augt – uzzināt un iemācīties ko jaunu, kā arī piedzīvot aktīvu kopā pavadīto laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Prasmju jauda

Coerver Coaching ir futbola tehniskās apmācības programma jaunajiem futbolistiem, kas īpaši piemērota bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Šī metode ir…

Nākamais raksts:

Mārtiņš Sesks : Man šogad nav bijis nevienas vieglas uzvaras

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk