Dalīties „Baiba Prindule-Rence. Aktīvs laiks sev – kvalitatīva atpūta“

Baiba Prindule-Rence. Aktīvs laiks sev – kvalitatīva atpūta

Pirmos trīs gadus Baiba strādāja prakstiski nesaņemot par to atlīdzību, uzkrājot pieredzi un zināšanas, lai tagad spētu piedāvāt savu darbu, zināšanas un saņemt par to atalgojumu. Baiba attaisno ikvienas sievietes cienīgu saukli – „Es nevaru tikt pakļauta – neviens mani nespēj apturēt!” Soli pa solim uz priekšu visās dzīves jomās!

„Kopš sevi atceros, zinu, ka varu izdarīt visu, ko esmu ieplānojusi un izdomājusi. Par šo rakstura šķautni pateicos Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijai. Saskaroties ar pirmo neiespējamo lietu dzīvē es kļuvu vēl stiprākā un neatlaidīgāka. Netiku uzņemta aktieros, tas nostādīja fakta priekšā, ka nu ir jāmet pie malas bērnības sapnis un jāsaprot, ko vēl varu dzīvē darīt. Iestājos psiholoģijas studijās bakalaura programmā. Pabeidzu un sapratu, ka manī nav tik daudz spēka, lai palīdzētu pati sev, kur nu vēl citiem, tādēļ atkal bija pienācis laiks izvēlei. Spēru vērtīgu soli un darba sludinājumu vietā rakstīju radošas motivācijas vēstules, radošām, dažādu profesiju sievētēm, kuru darbs mani iedvesmo. Teicu,ka esmu gatava pienest kafiju, izvest suni, būt šoferis un atvest bērnus no skolas, tikai ļaujiet man redzēt, kā notiek lielā dzīve. Man atbildēja vairākas dāmas, bet izlēmu būt par Agneses Kleinas asistenti, tolaik Agnese bija žurnāla „Deko” redaktore. Agnese ir mana lielā platforma, kas noturēja un ļāva noticēt. Vēl joprojām saņemot kādu labu komentāru no Agneses par padarīto ir skudriņu mirklis! Šis laiks bija lielais, lielais mācību laiks,” stāsta Baiba.

 

Šobrīd par savu lielāko bezmaksas reklāmdevēju Baiba uzskata Instagram aplikāciju, kur savu kontu jau no paša sākuma veidoja, kā savu vizuālo vizītkarti. Tā arī ir viena no panākuma atslēgām – mērķtiecība! Baiba iedrošina,

„šodien skaidri zinu, ka lai kaut ko panāktu ir daudz jāstrādā. Ja no malas mans darbs šķiet skaists un harmonisks, diezin kāpēc visas manas prakses meitenes pazūd pēc pirmajām lielajām pasākumu uzbūvēm? Pēdējā laikā mana ikdiena ir liels izdzīvošanas skrējiens. Uzskatu, ka šobrīd ir mans enerģijas kodola laiks un man ir jādara, cik vien varu. Lielākais prieks, protams, ar savu darbu ir iedvesmot citus, bet pats svarīgākais, lai man pašai būtu prieks par padarīto. Iedvesma no sava darba ir neatsverama. Esmu ļoti paškritiska. Skaistu kāzu, vai fotosesijas vārdā bieži ieguldu projektos savus līdzekļus un negulētas naktis un vīra darbaspēku!”

Spēcīga ir jebkura sieviete, kas ir gatava apzināties, cik daudz viņa patiesībā var! Gluži kā Baiba, kas neprot darīt tikai vienu lietu, dažādība notur viņu pie dzīvības. Piecelties no rīta 7.30 un beigt savu darba dienu 21.00, jo Baibai pašai gribas būt klāt, darīt, apskatīt un satikt. Viņa tiekās ar klientiem, brauc uz objektiem, mēra, taisa mood board paraugus, tāmes, prezentācijas, vizualizācijas, veido ēdienu un lietu uzstādījumus, noformē kafejnīcu dizainu, veikalu skatlogus, dekorē korporatīvos pasākumus. Nereti Baibas vīram nākas sievas vietā atteikt projektus, jo viena cilvēka spēju robežas nav tik neierobežotas kā runā dzejā, bet Baiba pati gluži vienkārši neprot atteikt, jo viss, ko viņa dara viņai tik ļoti patīk, ka ārā laužas nenoliedzams egoisms, kad dienaskārtībā atrodas laiks tikai maltītēm mašīnā. Paralēli projekti ir gluži vai Baibas vizītkarte. Viņa neizrāda nogurumu, visu izdara izcili. Baiba ir spēks un viņa spēj visu. „Sieviešu skrējiens” ir tieši tādām sievietēm, kurām ikdienā gribas atvēlēt laiku arī sev. Kā Baiba par sevi saka:

„Man traģiski pietrūkst laika pašai sev, tādēļ „Sieviešu Skrējienu” uzskatu par lielisku un kvalitatīvu laika atvēlēšanu sev!”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Kristīne Damškalne. Ienirt jaunā piedzīvojumu virpulī

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk