Dalīties „„Big Bank Skrien Latvija” noslēdzošais posms Siguldā“

„Big Bank Skrien Latvija” noslēdzošais posms Siguldā

Pašā rudens krāšņumā, 7.oktobrī plkst.10.00 tiks dots starts jau 7.Siguldas pusmaratonam, kas ir arī skrējiena seriāla „Skrien Latvija” noslēdzošais posms. Šogad sacensību centrs un reģistrācija pusmaratonam būs Siguldas Sporta centrā, kā arī būs jauna starta vieta un arī jauna sacensību trase.

Pusmaratona dalībnieki ir aicināti piedalīties kādā no trīs distancēm, pieveicot 21.0975 kilometru, 10 vai 5 kilometrus, savukārt jaunākajiem pusmaratona dalībniekiem būs iespēja piedalīties bērnu skrējiena 500 metru distancē. Jaunā sacensību trase vedīs pa Krišjāņa Barona ielu, Dārza ielu, Televīzijas ielu, Līvkalna ielu, Pils ielu, Baznīca ielu, Cēsu ielu, Krišjāņa Barona ielu un finišēs pie Siguldas Sporta centra.

Siguldas Sporta centrs ir vērienīgākā uzbūvētā celtne pēdējo 30 gadu laikā Siguldā un no šī gada aprīļa piedāvā plašas iespējas sportam un atpūtai gan Siguldas iedzīvotājiem, gan viesiem, kā arī nodrošina kvalitatīvu treniņu procesus pasaules līmeņa sportistiem. Sporta centrā pieejams peldbaseins, kā arī speciāls bērnu peldētapmācības baseins. Turpat izveidots arī Ūdens atrakciju un atpūtas parks, kurā pieejamas, ūdens slīdrenes, hidromasāžas un aukstā ūdens baseini, kā arī trīs dažādas pirtis un īpaša sauļošanās vieta parka otrajā stāvā.

Spēka zālē ir pieejami vairāk nekā 30 trenažieru veidi spēka treniņiem. Profesionālajiem sportistiem ir iekārtota atsevišķa smagatlētikas – svarcelšanas zāle ar aprīkojumu funkcionālajiem treniņiem, ko nodrošina pasaules līmeņa zīmoli, kā Hammer Strength un Eleiko. Multifunkcionālajā sporta zālē ir iespēja trenēties un rīkot sacensības basketbolā, volejbolā, futbolā, badmintonā un citos sporta veidos. Zālē ir izbīdāmās tribīnes ar 200 sēdvietām, kas jaunajā centrā ļaus pulcēt sporta mīļotājus, rīkojot dažāda mēroga sacensības.

Siguldas Sporta centra lepnums ir vieglatlētikas treniņiem izbūvētais 100 metrus garais skrejceļš, kas ir atbilstošs Starptautiskās vieglatlētikas federācijas standartiem un spēj  nodrošināt sportistiem tik nepieciešamo treniņu bāzi iekštelpās visu cauru gadu. Ikvienam pusmaratona dalībniekiem būs īpašs piedāvājums no Siguldas Sporta centra, kā arī iespēja izbaudīt Siguldas pilsētas rudens burvību, jo pasaulē nav daudz vietu, kur daba tik krāšņi ienāk pilsētā, kļūstot par tās neatņemamu sastāvdaļu.

Informāciju sagatavoja:

Aneta Galdiņa, Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

SIA “Siguldas Sporta serviss”

Tālr. +371  26147165, e-pasts: [email protected]

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

LAURA TIMOŠKO. SASKAŅĀ AR SEVI UN SAVU ĶERMENI.

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk