Dalīties „Bigbank SKRIEN LATVIJA šogad svētku noskaņās“

Bigbank SKRIEN LATVIJA šogad svētku noskaņās

Līdzās bagātīgai kultūras programmai visa 2018. gada garumā, svinot un atzīmējot valsts apaļo jubileju, arī Latvijā lielākais skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija aktīva dzīvesveida cienītājiem piedāvās pavisam īpašā veidā sagādāt sev svētkus un neaizmirstamas emocijas astoņu skrējienu ietvaros.

Jauna distance – Mans skrējiens Latvijai

Akcija Mans skrējiens Latvijai, organizēta sadarbībā ar Latvijas Sporta Federāciju padomi, notiks visās skriešanas seriāla posmu pilsētās no marta līdz pat oktobrim  – Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā. Tā būs jauna, unikāla un nebijusi distance, apmēram divu kilometru garumā, kuru veikt aicināta ikviena ģimene, kā arī individuāli skrējēji. Trase un starta laiks būs atšķirīgi no pārējām sacensību distancēm un tiks veidota īpaši patriotiskās noskaņās. Tādējādi, ikvienam skriešanas seriāla dalībniekam būs iespēja izbaudīt valsts simtgades svinību atmosfēru un veikt kā savu izvēlēto sacensību distanci, tā arī akcijas skrējienu. Lai skrējienu padarītu vēl emocionālāku, dalībnieki aicināti tajā piedalīties, izvēloties ekipējumu mūsu valsts spēka krāsās –  baltā un karmīnsarkanā. Organizatori arī piedāvās pasākuma norises vietā iegādāties specializētos T – kreklus un veikt to apdruku katra konkrētā posma laikā. Pēc pirmā akcijas skrējiena Liepājā – ikviens tiks cienāts ar īpašu simtgades torti. Par īpašiem pārsteigumiem būs parūpējušās arī pārējās pilsētas, taču pagaidām, saglabājot intrigu, tos neatklāj.

Reģistrācija

Reģistrācijas maksa akcijas skrējienam – 3 EUR, bet tiem, kas jau reģistrējušies kādai citai sacensību distancei – 1 EUR.

Īpašas medaļas visos posmos

Tāpat kā līdz šim, kā apliecinājumu par paveikto, skriešanas seriāla dalībnieki pēc katra šķērsotā finiša saņems piemiņas medaļu. Taču šogad tās būs īsts mākslas darbs – medaļu dizainu izstrādājis un realizējis Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra students un pieredzes bagāts mākslinieks Kristaps Andersons. Starp viņa dižākajiem veikumiem jāatzīmē Izcilības balvas kultūrā 2016 balvu izveidi. Arī Staro Rīga gaismas objekts uz Saeimas nama fasādes – vairāk kā 3 metrus garais Brīvības pieminekļa siluets ierindojams Kristapa meistardarbu sarakstā. Šī gada Bigbank Skrien medaļu dizains būs katrai pilsētai unikāls un to mākslinicieskais vēstījums atgādinās par katras vietas pamatvērtībām.

Bigbank Skrien Latvija 2018. gaada sezonas sacensību kalendārs

1.posms 7. aprīlī Liepājā

2. posms 29. aprīlī Daugavspilī

3. posms 27. maijā Rēzeknē

4. posms 16.-17. jūnijā Ventspilī

5. posms 14. jūlijā Jelgavā

6. posms 11.augustā Kuldīgā

7. posms 16. septembrī Valmierā

8.posms 13. oktobrī Siguldā

 

Aktuālā informācija, jaunumi un reģistrācija skrējieniem – www.bigbankskrienlatvija.lv

Teksta autore: Sintija Melne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Adidas Runners treniņš ciemos pie Sportland

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk