Dalīties „bodyART dibinātājs Roberts Šteinbahers: Uzņemies atbildību par savu ķermeni!“

bodyART dibinātājs Roberts Šteinbahers: Uzņemies atbildību par savu ķermeni!

Profesionālu treneru, sportistu, dejotāju un skatuves zvaigžņu, ieskaitot popdīvu Madonnu, un tūkstošiem vingrotāju visā pasaulē iecienītās treniņprogrammas bodyART® autors Roberts Šteinbahers 11. februārī būs Arēnā Rīga, kur ceturto reizi risināsies Latvijas lielākais fitnesa pasākums “NTC Day”. 20 gadu laikā fitnesa eksperts pasaulei devis lieliskas treniņu programmas bodyART®, deepWORK® un BAX, apmācījis vairāk nekā 5000 instruktorus vairāk nekā 20 valstīs un saņēmis neskaitāmus starptautiskus apbalvojumus. Pateicoties 2017. gada NTD ikvienam būs iespēja piedalīties izcila, pasaules klases trenera vadītajās meistarklasēs Rīgā.

Bijušais sporta vingrotājs Roberts Šteinbahers savu iedvesmojošo karjeru deviņdesmitajos gados sāka Ņujorkas deju akadēmijā kā dejotājs un horeogrāfs. Šodien viņš ir starptautiska mēroga pasniedzējs un skolotājs ar lielo burtu. Šteinbahera radīto fitnesa programmu bodyART® par sev piemērotu atzinusi arī popdziedātāja Madonna, vienā no pēdējām TV intervijām norādot, ka ir iekļāvusi bodyART savā regulāro ikdienas treniņu programmā.

bodyART savu audzēkņu prasmju un savas fiziskās formas uzlabošanai ikdienas darbā pielieto Brodvejas deju skolu horeogrāfi Ņujorkā, baleta pedagogi un dejotāji daudzās valstīs, kā arī Vācijas profesionālo sporta komandu treneri un spēlētāji. Ievērojamā trenera padomus izmanto kā fitnesa profesionāļi, tā tūkstošiem vingrotāju – veselīga un aktīva dzīvesveida piekritēju visā pasaulē. Arī sabiedrībā plaši pazīstami cilvēki neslēpj savu aizraušanos ar funkcionālo treniņu sistēmu bodyART.

Vadošie fitnesa žurnāli veido publikācijas un padomu slejas saviem lasītājiem, izmantojot Šteinbahera sniegtos padomus. Viņa ieteiktos vingrinājumus var sekmīgi praktizēt kā treneru vadībā, tā neklātienē, piemēram, mājās, par ko parūpējusies oficiālā bodyART Online video bibliotēka www.bodyartmedia.com ar daudzveidīgu meistarklašu piedāvājumu. Tomēr Šteinbahers uzsver, ka online iespējas nekad nespēs aizstāt trenera klātbūtnes vērtību, tāpēc viņa dibinātā Starptautiskā bodyART skola ar filiālēm un sekotājiem vairāk nekā 20 valstīs, tostarp Latvijā, nodrošina nepārtrauktu jaunu Štainbahera treniņsistēmu treneru apmācību.

Treneriem ASV, Kanādā, Austrālijā, Japānā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Šveicē, Vācijā, Francijā, Spānijā, Grieķijā, Krievijā, Ungārijā, Rumānijā, Polijā, Igaunijā, Latvijā u.c. tiek nodrošināta augstas kvalitātes izglītība Roberta Štainbahera funkcionālo treniņu programmās no pirmavota. Latvijas bodyART skolu, oficiālo Šteinbahera starptautiskās skolas filiāli Latvijā vada starptautiski apstiprinātā bodyART prezentētāj trenere un mācībspēks Latvijā Anita Rezevska.

Roberts Šteinbahers radīja “bodyART” 1994. gadā, un pirms trim gadiem šī funkcionālo treniņu sistēmaaizsāka jau trešo savas pastāvēšanas desmitgadi. ASV žurnāls “Shape”, kā arī citi jomas profesionāļi, paredz bodyAT spožu nākotni un vēl lielāku atpazīstamību nākamajā desmitgadē.

Lai arī nosaukums “bodyART” reizēm vilina domāt par ķermeņa apgleznošanas mākslu, nosaukums ir radies citādi – dziļākais treniņprogrammas vēstījums ir saistīts ar mākslu kustēties. Šveiciešu fitnesa guru Šteinbahers aicina apgūt savu ķermeni un pārvaldīt to. Trīs lielie vaļi bodyART radītāja skatījumā ir:

Atbildība par savu ķermeni

Vingrinājumu precīza izpilde

Dziļās muskultūras stiprināšana

bodyART treniņu sistēma cenšas attīstīt cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli kā vienotu veselumu, skaidro Latvijas filiāles vadītāja Anita Rezevska. Šī treniņu koncepcija aicina cilvēkus apzināties viņu darbības, nepārtraukti kontrolēt kustības un pozas ar prātu un ieklausīties savā ķermenī. Lai cilvēks saprastu, ko un kāpēc viņš dara, tiek izmantoti precīzi norādījumi, dažādas elpošanas tehnikas, dažādas labošanas tehnikas, dažādi vingrinājumu grūtības līmeņi, kā arī, protams, emocijas, kas ir neatņemama cilvēka būtības un veselības sastāvdaļa.

Spēka, izturības un lokanības vingrinājumi, unikāli bodyART vingrinājumi, ārstnieciskā vingrošana, jogas iedvesmoti vingrinājumi, austrumu cīņu elementi, fizioterapija, dažādas elpošanas tehnikas, relaksācijas tehnikas, Japāņu Do In un Šiatcu masāžas tehnikas, tradicionālās Ķīnas medicīnas pamatprincipi, “Iņ un Jan” un 5 dabas elementi, īpaša nodarbības uzbūve, mūzika un enerģija – to visu apvieno bodyART.

bodyART uzlabo fizisko un emocionālo pašsajūtu, stāju, iemāca domāt un palīdz justies pilnīgi savādāk – saskaņā ar savu ķermeni un tā vajadzībām, norāda Anita Rezevska. Ikdienas stresa pilnajā dzīvē funkcionālie vingrinājumi un bodyART filozofija palīdz atrast līdzsvaru, izvingroties, atbrīvoties un atjaunoties, kā rezultātā uzlabojas arī ikdienas dzīves kvalitāte.

Ar bodyART var nodarboties jebkurā vecumā un fiziskās sagatavotības pakāpē, ar vai bez pieredzes, jo instruktors nodarbības laikā vingrinājumiem piedāvā vairākas grūtības pakāpes, kā arī iespējas izvēlēties pozu variācijas. Bez tam, katrs cilvēks vingro sev piemērotā kustību izpildes ātrumā, kas tiek saskaņots ar katra vingrotāja individuālo elpošanas ritmu. bodyART nav horeogrāfijas elementu un nav jāvingro mūzikas ritmā.

 

Šteinbahera paša un viņa mācībspēku komandas meistartreneru piemērs ir licis daudziem vīriešiem atmest aizspriedumus un izmēģināt bodyART, savādāku izaicinājumu darbam ar sevi. Visā pasaulē bodyART grupu nodarbībās veiksmīgi piedalās arī vīrieši, kuri sev ir atklājuši bodyART kā noderīgu izaicinājumu un efektīvu instrumentu dziļās muskulatūras stiprināšanai, vispārējās lokanības, kā arī locītavu mobilitātes un stabilitātes uzlabošanai.

Roberts Šteinbahers atzīst, ka bodyART ir pārbaudījis uz savas vecmāmiņas “ādas.” “Ja mana vecmāmiņa to var izadarīt, tad arī citas vecmāmiņas un vectētiņi to var izdarīt, tieši tā pat kā pieaugušie, pusaudži un bērni,” atklāj izcilais treneris.

bodyART treniņprogramma ir piemērota arī cilvēkiem, kuriem nav svešas locītavu vai mugurkaula sāpes, kas radušās no ilgstoša sēdoša darba, nepareizām ikdienas pozām, kā arī nepiemērotas vai neergonomiskas darba vides ietekmē. Regulāra bodyART praktizēšana palīdzēs uzlabot pašsajūtu un pamazām izskaust nepareizus kustību ieradumus, uz tiešiem ieguvumiem norāda Roberta Šteinbahera treniņsistēmu oficiālā pārstāve Latvijā Anita Rezevska.

  1. februārī “NTC Day” apmeklētājiem būs iespēja baudīt Roberta Šteinbahera vadītās meistarklases bodyART un deepWORK (funkcionālā kardio treniņprogramma) un trenēties augstākā apziņas līmenī, balstoties uz sava ķermeņa sajūtām, nesalīdzinot sevi nodarbības laikā ne ar citiem dalībniekiem, ne ar treneri, kas nebūt nav viegli. bodyART pieprasa iekšējo koncentrēšanos uz sevi, kontrolētu kustību izpildi un pozu noturēšanu arī tad, kad paliek ļoti grūti un ir nepieciešams sevi pārvarēt. Tas ir bodyART veiksmes noslēpums. Kad cilvēks izprot treniņprogrammas specifiskās nianses, progress ir vērojams īsā laikā.

bodyART var kļūt par jebkura dzīves neatņemamu sastāvdaļu un aizraušanos. Ir pierādījies, ka bodyART ietekmē cilvēki kļūst vingrāki, staltāki, veselāki, atvērtāki un sirsnīgāki. Te arī atklājas izcilā trenera, horeogrāfa, bet, savulaik, vairākus gadus arī invalīdu kustību terapeita, Roberta Šteinbahera misija: “Palīdzēt cilvēkiem dzīvot, saskaņā ar viņu vēlmēm!”

Tiekamies Arēnā Rīga jau pēc mēneša 11. februārī!

https://www.youtube.com/watch?v=T6pBGFTQ5fU

Atgādinām, ka pērn Nike Training Day piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku, kuriem vēl tagad spilgtā atmiņā palikušas tik dažādās aktivitātes, uz kurām šogad ceturto reizi aicinās labākie pašmāju un pasaulē atzīti fitnesa treneri. Arī šoreiz visas dienas garumā dalībniekiem tiks piedāvāts plašs nodarbību klāsts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem fitnesa cienītājiem, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem. Neizpaliks aizraujošas dejas labākai sirdsdarbībai, relaksējošas nodarbības ķermenim un funkcionālie treniņi iekšējās muskulatūras stiprināšanai. Lai gan pasākuma galvenā mērķauditorija ir sievietes, pasākumā tiks piedāvātas aktivitātes, kas neļaus palikt malā arī kungiem.

https://www.youtube.com/watch?v=fzz3WNTrPnE

 

instagram.com/robertsteinbacher

facebook.com/Robert-Steinbacher-278714422230652

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Kas ir NTC DAY?

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk