Dalīties „Bottecchia komanda izcīna bronzu MTB maratonu sezonā“

Bottecchia komanda izcīna bronzu MTB maratonu sezonā

Riteņbraukšanas komandas “Sportland Bottecchia” un “Patria Bottecchia” Latvijas populārākajā divriteņu sacensību seriālā “SEB MTB maratons” izcīnīja trešo un otro vietu abās galvenajās – sporta un tautas distancēs. Tas ir plats solis uz priekšu, slīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ko pirms gada arī uzskatījām par itin veiksmīgu.

Prestižajā “Toyota Hybrid” distancē “Patria Bottecchia” sporta klases velobraucēji stabili turējās trijniekā visas sezonas garumā, vienu no labākajiem sniegumiem demonstrējot tieši sezonas izskaņā, parādot, ka izturības pietiek ne tikai pirmajām sacīkstēm. Mārupes un Kuldīgas posmos Bottecchia braucēji izcīnīja otro vietu komandu vērtējumā.

Uzvara Siguldā bija Lāsmas Ozolas sezonas spožākais mirklis, kas palīdzēja izcīnīt ceturto vietu sezonas kopvērtējumā.

Kārlis Baltacis sezonas izskaņā pakāpās līdz septītai vietai vīru vērtējumā, kur konkurence allaž bijusi daudz lielāka. Tuvu TOP 10 būtu Edgars Krūmiņš, ja būtu savācis sešu posmu ieskaiti. Vietas otrajā desmitā ieņēma Rolands Zarītis (14.v.) un Mārtiņš Puriņš (17.v.), kuri teju vienmēr sacensībās nopelnīja vairāk par 900 punktiem.

Komandai visos posmos punktus deva Rihards Skrastiņš, nopelnot 45.vietu individuālajā sezonas kopvērtējumā. Pilnu ieskaiti neizdevās savākt Aivim Zetmanim, taču divos no četriem startiem Bottecchia braucējs nopelnīja vairāk par 900 punktiem. Edgars Sijāts startēja vienā posmā.

Masveidīgajā tautas klases “Virši-A” ieskaitē “Sportland Bottecchia” sīvā cīņā izcīnīja otro vietu starp teju 90 komandām. “Sportland Bottecchia” bija otra stabilākā komanda un gandrīz visos posmos komandas puiši kāpa uz goda pjedestāla, kas sezonas noslēgumā likumskarīgi noslēdzās ar otro vietu 2017.gada kopvērtējumā.

Latvijas labākais distanču slēpotājs Indulis Bikše ar BOTTECCHIA divriteni pirmssezonā gatavojas Ziemas olimpiskajām spēlēm un MTB trasēs tas viņam izdevās lieliski, jo daudzpusīgajam puisim izdevās iespraukties TOP 10 un sezonu noslēgt augstajā 8.vietā 1842 riteņbraucēju konkurencē.

Madonieša 999 punkti mājas trasē iezīmēja spožākos mirkļus sezonā, taču Bikše visos posmos demonstrēja apskaužamu stabilitāti, vienmēr nopelnot vairāk par 950 punktiem, kas sniedza augsto vietu sezonas kopvērtējumā.

Uzreiz aiz TOP 10 palika Mārtiņš Daļeckis, kuru daži punkti divreiz sezonā šķīra no uzvaras posmā. Otrā desmita viducī ar 15.vietu sezonu noslēdza Sandijs Kļaviņš, kurš Siguldā nebija tālu no uzvaras. Labākā piecpadsmitnieka braucēji neprot padoties un identiski kā Indulis Bikše allaž komandai deva vismaz 960 punktus.

Vairākkārtējs pasaules čempions Kaspars Stupelis startēja sezonas pirmajos divos posmos un kā vienmēr bija paraugs sportā. Blakusvāģu kantētājs SEB MTB riteņbraukšanas seriālā ierindotos ne zemāk par pieminētajiem komandas biedriem, ja viņa sacensību kalendārs to pieļautu.

Nopelnīt 900 punktus posmā nesagādāja problēmas Kristapam Kanceram un Dzintaram Ausmanim, kuri sezonas kopvērtējumā ierindojās 24. un 32.vietās. Vienās sacensībās startēja arī komandas “Sportland Bottecchia” vadītājs Jānis Avotiņš, kurš sezonas garumā uzņēmās rūpes par savu puišu sekmēm astoņu posmu sacīkstē.

Tiekamies 2018.gada MTB sezonā ar jauniem BOTTECCHIA izaicinājumiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Artūrs Mednis: Katra manas dienas stunda ir aizpildīta

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk