Dalīties „CASALL – LĪDZSVAROTA DZĪVE“

CASALL – LĪDZSVAROTA DZĪVE

Balstoties uz trim elementiem – sirdi (kardio), ķermeni (spēku) un dvēseli (jogu) –, Casall  cer iedvesmot un atklāt personīgā līdzsvara nozīmi.

Casall AW17 koncepcija «Līdzsvarota dzīve» izceļ līdzsvarotas pieejas nozīmi, nodrošinot cilvēkam veselību un labsajūtu, atspoguļojot uzskatu, ka mūsdienīgam patērētājam jāpiedāvā pilnvērtīga sporta un dzīvesveida koncepcija. AW17 kolekcija ir izsmalcināta, veidota ar rūpīgi pārdomātām detaļām, koncentrējoties uz harmonijas radīšanu sportā un izmantojot apzinātu auduma, formas un funkcijas dizainu. Vispārējā krāsu shēma ir kombinācija starp bordo, melnu, spodri baltu un maigu rozā pasteļtoni. Sarkanā krāsa šosezon ir dominējošā. To papildina maigi zili toņi. Spēcīgi silueti, koši raksti un pārdomātas detaļas rada interesantu, sportisku tēlu, ko var bez piepūles jaukt un stilizēt visās kategorijās.

Līdzsvars dzīvē un sportā

«Līdzsvarota jeb holistiska pieeja sportam mūs iedvesmo un iepriecina. Casall nav tikai sporta preču zīmols, tas palīdzēs jums piepildīt savus mērķus un ik dienas sasniegt labus rezultātus fitnesā un dzīvē. Mēs vēlamies jums palīdzēt gūt visu iespējamo no treniņiem un dzīvot līdzsvarotu dzīvi, harmonizējot sirdi, ķermeni un dvēseli,» saka Endrū O’Salivans (Andrew O’Sullivan), Casall mārketinga daļas vadītājs. Zviedrija ir pirmā sieviešu sporta zāles dibinātāja 1984. gadā, tāpēc zviedru zīmola Casall mantojums ir personīgs. Tā ir ticība harmonijas nepieciešamībai starp sirdi, ķermeni un dvēseli. Jau kopš saviem pirmsākumiem Casall sadarbojas ar atlētiem un treneriem, lai radītu labāko pieejamo holistisko sporta aprīkojumu un ­apģērbu.

Apzināta izvēle

Katra izvēle ietekmē jūsu sajūtas un virzienu, kādā dodaties. Jūs minat paši savu taciņu, un uzskatām, ka mūsu ceļi sakrīt. Casall vienmēr apzinās savas izvēles, sākot ar izmantotajiem materiāliem, beidzot ar to, kur preces tiek ražotas. «Apzināta izvēle» ir tas, kā nepārtraukti tiek attīstītas Casall preces. Casall vides koordinators katru dienu strādā, lai uzlabotu ražošanas procesu. Tas ietver mūsu piegādātāju apmācīšanu un atbalsta sniegšanu viņiem, palīdzot saprast Eiropas standartus, regulas un to, ka mēs visi gūstam labumu no precēm, kas ražotas, rūpējoties par cilvēkiem un vidi.

Šī nostāja ir neatņemama Casall darbības daļa, kas pierāda, ka uzņēmums atbild par saviem vārdiem.

Mūsdienīgs stils

«Apzinātas izvēles» koncepcija balstīta uz Casall ilggadējo kvalitatīva zīmola reputāciju. Tas ietver visu, sākot no klientu nodrošināšanas ar augstas kvalitātes funkcionālu un uzticamu sporta apģērbu, beidzot ar jaunu, aizraujošu stilu radīšanu katru sezonu. Inovatīvā biopoliamīda auduma izmantošana atbilst šim raksturojumam. Pirmie biopoliamīda apģērbi tika ieviesti 2017. gada pavasarī. Šoruden apģērba gabali ir sievišķīgāki, ar rūpīgi apdomātām detaļām. Kičīgs stils, ko var bez piepūles pieskaņot ikdienas apģērbam. Šīs sezonas kolekcija demonstrē Casall raksturīgo izsmalcināto auduma kvalitātes, formas un funkcijas harmoniju, parādot, ka sports ir neatņemama pilnvērtīgas dzīves daļa.

Casall ir vairāk nekā 30 gadu pieredze profesionāla līmeņa sporta preču izstrādē. Tā filozofija integrēt dizaineru sporta apģērbu un aprīkojumu, lai radītu pilnvērtīgu sporta pieredzi, vienmēr ir bijusi viņu pamatvērtība. Guvuši uzticību kvalitātes dēļ, Casall ievieš jauninājumus, lai attīstītu savu preču klāstu, piedāvājot izturīgus audumus, daudzfunkcionālu dizainu un lietošanas komfortu. Preču augstā kvalitāte ir panākusi, ka Casall ražotās preces katru gadu gūst nemainīgi pozitīvu patērētāju vērtējumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

TRENĒ MUSKUĻUS. UN PASTIEP!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk