Dalīties „Caur sviedriem uz uzvaru“

Caur sviedriem uz uzvaru

Pirmais, kas krita acīs, bija patukšās tribīnes. Iepriekšējās spēlēs bija manāmas vien dažas brīvas vietas, toties pēdējā spēlē – pat vairāki pustukši sektori. Salīdzinot ar iepriekšējā vakara pārpildīto arēnu (10 492 skatītāji), Latvijas–Čehijas spēli klātienē bija atnākuši vērot 5710 līdzjutēji. Tomēr tribīnēs bija dzirdams, ka atbalstīt izlasi ieradušies tie uzticīgākie, – troksnis bija liels! Vēl viena nianse – mazais skaits pretinieku fanu. Beļģi, nemaz nerunājot par Lietuvas faniem, atbalstīt komandu klātienē bija ieradušies kuplākā skaitā.

    Jau pirms spēles īpaši tika akcentēts “Fenerbahce” spēlētājs Jans Veselijs, kas iepriekšējās spēlēs izcēlās ar lielu gūto punktu skaitu. Veselijs savu potenciālu parādīja arī pēc pirmajām nospēlētajām minūtēm. Kad rezultāts bija 15:13 Latvijas labā, Veselijs bija guvis 11 (!) no 13 punktiem. Tomēr treneri un spēlētāji kopīgi atrada ieroci pret Jana veiksmīgo spēli un atlikušajā spēles daļā atļāva Veselijam gūt tikai 6 punktus. Taču tikmēr piemirsa par Tomaša Satoranska klātbūtni, kurš spēlē guva visvairāk punktu (22), viņam arī lielākais spēles laiks – 37 minūtes.

    Čehija galvenokārt izspēlēja līderu kārti, to pierāda arī statistika – bez punktiem palika 5 no 11 spēlētājiem, kas devās laukumā. Tikmēr Latvija parādīja īstu komandas darbu – no laukumā izgājušajiem 10 spēlētājiem bez punktiem palika vienīgi Žanis Peiners, kas laukumā pavadīja vienu minūti, savukārt rezultatīvākais mūsu komandā bija Jānis Blūms (14). Mūsu komanda laukumā atstāja ne mazums sviedru, taču tas viss rezultējās pelnītā uzvarā ar rezultātu 72:65.
    
Teksts: Roberts Šteinbergs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Atjauno enerģiju ar Vichy

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk