Dalīties „Iekaro skriešanas trases ar Salomon!“

Iekaro skriešanas trases ar Salomon!

Pirms diviem gadiem apavu ražotājs Salomon, kurš ilgu laiku bija zināms kā pārgājienu un kalnos kāpšanai paredzēto apavu ražotājs, spēra būtisku soli uz priekšu un prezentēja jaunu kolekciju skrējējiem. Tirgū ienāca modeļi Sonic, Sonic Pro un S-Lab Sonic.

Uzņēmums ir izveidojis skriešanas testus, ar kuriem iespējams veikt vēl nebijušus cilvēka kustību mērījumus, un tas ir labs palīgs, lai atrastu atbilstošus apavus. Lai nonāktu līdz ideālajam produktam, tiek ņemtas vērā konkrētā skrējēja spējas, pieredze, biomehānika, fiziskās īpašības, kā arī viņa personīgie mērķi. Salomon apgalvo, ka katrs skrējējs, ­attīstot savas prasmes un spējas, no piedāvātā klāsta var atrast modeli, kas palīdzēs ātrāk un veiksmīgāk sasniegt mērķus.

Ekspertu komanda

Salomon ir nodevies jaunam izaicinājumam, jauno produktu izstrādāšanā iesaistot labākos savas jomas ekspertus. Darba grupā ietilpst skriešanas un medicīnas nozares cilvēki, inženieri, dizaineri un sportisti ar lielu pieredzi.

Hetere Pieraldi, atbildīgā par skriešanas apavu attīstību, apstiprina, ka notiek ­pastāvīgs ideju ģenerēšanas un testēšanas process, lai izveidotu vēl labākus, skrējēju kājām atbalstošākus modeļus. «Mūsu filozofija ir virzīta uz progresu. Vēlamies sasniegt rezultātus, kas ļauj skrējējam veikt katru kustību ar pēc iespējas mazāku enerģijas patēriņu. Katram piedāvājam individuālu un pēc iespējas labāko risinājumu,» apliecina Pieraldi.

Pilnvērtīgi uz priekšu

Agrāk skriešanas apavu ražotāji, izstrādājot jaunus modeļus, vairāk koncentrējušies uz kājas sānu kustībām, bet ­Salomon komanda pievērš savu uzmanību kustībai uz priekšu. Būtiski sekot līdzi kustībai no papēža uz pēdas pamatni un balstīt kāju vajadzīgajā vietā īstajā brīdī. Salomon skriešanas apavi piedāvā nepieciešamo atbalstu uz cietas virsmas un palīdz noturēt līdzsvaru, un risinājumi atradīsies arī tiem, kam ­nepieciešams stabilāks atbalsts.

Jaunā vibe tehnoloģija

Salomon izstrādātās vibe tehnoloģijas mērķis ir mazināt vibrāciju, kas rodas skriešanas laikā un negatīvi ietekmē visu ķermeni. Šī ir pirmā šāda veida pieeja, kurā trieciena mazināšanai līdz minimumam tiek izmantota vieglu materiālu un apavu starpsienas polsterējuma unikālā kombinācija.

«Skriešanā trieciens un tā mīkstinājums ir aktuāla tēma vismaz pēdējos trīs gadu desmitus. Mēs uzskatām, ka skriešanas laikā tieši vibrācija vissmagāk ietekmē ķermeni,» stāsta Pieraldi. Viņa piebilst, ka Salomon ir pirmais zīmols, kas izstrādājot tehnoloģiju, pievērš uzmanību tieši vibrācijai. «Pie mazāka vibrācijas līmeņa ķermenis nogurst lēnāk, kas savukārt mazina traumu risku. Ticam, ka mūsu uzņemtais kurss ir skriešanas apavu ­nākotne,» viņa bilst.

Modeļi

2019. gada klāstā ir atjaunināts Sonic Ra, kura modeļi tagad ir pieejami ar nosaukumiem Sonic Ra 2 un Sonic Ra Pro 2.

Jaunais modelis Sonic RA2 ir īpaši veidots skriešanai uz cietas virsmas. Tā atslēgas vārdi ir ērtība, līdzsvarotība, stabilitāte un atbalsts, kas katrā solī stabili notur kāju. Apavi ir piemēroti ikdienas skriešanai tiem, kas vēlas uzlabot savas skriešanas prasmes. Vibe tehnoloģija un apavu starpsienas konstrukcijā izmantotie materiāli mazina nogurdinošo vibrāciju. Apavi der kā uzlieti, un kustība uz priekšu notiek bez īpašas piepūles.

Sonic Ra Pro 2 ir domāti tiem, kam būtisks ātrums. Apavi nodrošina komfortablu, vieglu un kustīgu skriešanas pieredzi, kā arī nepieciešamo trieciena amortizāciju, skrienot pa cietu virsmu. Kāja ir stingri nofiksēta skriešanas apavos, un unikālā vibe tehnoloģija palīdz mazināt vibrāciju. Ar ģeometrisku pie­eju ir panākts apavu trīsdimensionāls kustīgums, kas atbalsta muskuļus. Modeļa ārējā zole ir izturīga un piemērota sportošanai gan pa sausu, gan mitru virsmu.

Teksts: Marta Vasarika. Foto: Salomon. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Kā sagatavoties skriešanai ziemā?

Cilvēka organisma pielāgošanās spējas aukstajam laikam ir labākas, nekā mums dažkārt šķiet. Izvēloties pareizo apģērbu, apavus un tempu, skriešanas treniņus…

Nākamais raksts:

EDGARS VIĻUMS PAR DZĪVES BAUDĪŠANU UN VISĒRTĀKAJĀM BIKSĒM PASAULĒ

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk