Dalīties „Izskrienam Rīgu kopā – 9. -10. septembrī We Run Riga!“

Izskrienam Rīgu kopā – 9. -10. septembrī We Run Riga!

Uzņemies atbildību par savu laiku. Esi tā draugs, ne ienaidnieks! Izmanto gaišos vasaras rītus un vakarus – sagatavojies Latvijas lielākajam rudens skrējienam „WE RUN RIGA”, kurš šogad mūs visus pulcēs 11.novembra krastmalā, 9. un 10. septembrī (9.septembrī – 5 km skriešanas disciplīna, 10.septembrī – 10 km skriešanas, 10 km nūjošanas/iešanas disciplīnas, kā arī bērnu skrējiens (bērniem no 2-12 g.v.) mazajiem aktīvistiem un, protams, 21,0975 izaicinājuma un spēku pārbaudes kilometri drosmīgākajiem skrējējiem.

 

Dodies uz priekšu un neapstājies. Maini tempu – kāpini un samazini to, bet vienmēr virzies tālāk. Notici, ka vari un Tu jau būsi pusceļā! Turklāt skriešanā mēs neesam konkurenti, mēs esam virzītāji, mēs iedvesmojam viens otru. Uz ceļa mēs visi esam draugi, mēs viens otram uzsmaidām un kopā (ne obligāti fiziski, bet emocionāli gan) dodamies uz vienotu mērķi. Katrs savā virzienā, katrs ar savām domām, katrs uz savu finiša līniju. Iznāc ielās un skrien ar mums! Jo mēs skrienam, lai sevi pilnveidotu un Tu arī vari ik dienu izcīnīt jaunas uzvaras.

Ieplāno vasaras garajās dienās izskriet katru Rīgas pilsētas ielu, katru parku, lai 9.septembrī pulcētos kopīgam nakts skrējienam Rīgas centrā. Vāksim un dalīsim emocijas, baudīsim atmosfēru līdz maksimumam, turklāt ierasto Mežaparka ainu, nomainīs pilsētas romantiski urbānais skats, kas ar katra cilvēka ierašanos būs mainījies līdz nepazīšanai. Tas noteikti ir piedzīvošanas vērts moments. Tev tur ir jābūt, jāpiedalās un jāizbauda, kā tas ir, kad visa pilsēta pieder mums vieniem!

Daži jau ir paguvuši iemēģināt pilsētas ielas, dari to arī Tu un dari jau tagad, un dari to ar 100% atdevi. Šis ir brīdis atstāt atrunas mājās un doties ielās, lai uzveiktu nogurumu un īstenotu savu apņemšanos. Skrien ar mums un esi tikpat neapturams kā mūžam enerģiskā Aminata, iekaro virsotnes kā Miks Dukurs, sasniedz mērķus kā Edgars Gauračs, notici sev kā Laura Ikauniece Admidiņa, izaicini sevi kā Viktorija Kamaza, saglabā pārliecību kā Mārtiņš Grunte, pierādi sevi kā Sindija Bukša un iedvesmo kā Jānis Višķers. Mācies un ņem piemēru no šiem aktīvajiem cilvēkiem. Izaicini savu ķermeni un prātu. Dodies ielās, pierādi sevi un pārspēj savas robežas!

Reģistrējies skrējienam www.werunriga.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

10 lietas, kas šovasar noteikti jāizdara

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk