Dalīties „Jauns “Zvaigznājs” Latvijā“

Jauns “Zvaigznājs” Latvijā

Redzot vēl lielāku potenciālu radošajā nozarē, dziedātājai Agnesei Rakovskai radās ideja par mūzikas menedžmenta platformu “Zvaigznājs”. Dziedātāji, reperi, mūzikas autori un producenti, fotogrāfi, stilisti un grima mākslinieki, koncerttūres un PR menedžeri – katrs pats par sevi ir zvaigzne, bet kopā visi veido “Zvaigznāju”.

“Daudz darbojoties kopā ar daudzsološo jauno mūziķi Loretu Reidi, man kļuva skaidrs, ka mūzikas industrijā ir vieta tieši šāda formāta aģentūrai, kāda ir “Zvaigznājs”,” tā saka idejas autore un dibinātāja Agnese Rakovska. Viņa zina, cik ļoti svarīga mūziķa un grupas dzīvē ir profesionāla komanda, tādēļ “Zvaigznājā” satiekas jaunie un pieredzes bagātie profesionāļi, lai kopā strādātu pie dziesmas rakstīšanas vai albuma ieraksta, videoklipa radīšanas no idejas līdz augšupielādei Youtube. “Šis ir mans lielākais projekts līdz šim, un tas man sniedz ļoti daudz pozitīvu emociju. Esmu pateicīga, ka varu darboties ar talantīgiem jauniešiem un palīdzēt viņiem spert pirmos soļus mūzikā. Lielā atsaucība un jauno projektu apjoms liek domāt, ka ar mūzikas jomu šajā valstī viss būs vislabākajā kārtībā,” tā Agnese.

Pirmais “Zvaigznāja” veiksmes stāsts ir Loreta Reide. Jaunā dziedātājā un dziesmu autore raksta enerģisku popmūziku, un publiku vienaldzīgu neatstāj arī Loretas personība. 2020. gada maijā viņa izdeva četru dziesmu albumu “Ieroči”, no kura singli “Zāles” un “Ieroči” rotēja radio stacijās. Loreta uzstājusies TV, sniegusi intervijas un iesildījusi grupas “Triānas Parks” koncertus Siguldā un Valmierā. 2020.gada decembrī klajā nāca jaudīgais singls un videoklips “Stāvi manā priekšā tu”, kurā Loreta sadarbojās ar daudzsološo reperi SourJ. Arī 2021. gads mūziķei sācies patīkami – Loreta Reide ir nominēta Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2021 kategorijā Debija!

Savukārt 2020. gadā plašākai publikai ar singlu un videoklipu “Rozā Gaismas” sevi pieteica dziedātāja Aleksandra, kuras mūzika ir soul, r&b iedvesmots pops. Viņas trumpis – plašā diapazona balss. “Ja 2020. gadā radās “Zvaizgnājs”, tad šķiet interesanti tikai iedomāties, cik jaudīgs varētu būt 2021. gads,” tā par notikumiem saka Agnese. Ar lielu jaudu paralēli notiek arī darbi pie “Triānas Parks” jaunā albuma, kas iznāks rudenī. “Liels prieks un iedvesma rodas dzīvojot tuvāk dabai, šobrīd izbaudu lauku mieru un klusumu dzīvojot Jelgavas novadā, te tapušas visas dziesmas albumam “Kompozīcijas”, kas šogad nominēts Zelta Mikrofons 2021 kategorijā Gada Pop albums,” stāsta Agnese.

Teksts: Liene Pālēna

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Fakti par reperi Stepu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk