Dalīties „Konkurss jaunajiem māksliniekiem“

Konkurss jaunajiem māksliniekiem

Sportland gadiem ilgi strādā ar talantīgiem sportistiem, aktieriem, mūziķiem un citiem patiesiem spēles dalībniekiem. Šogad mēs meklējam izcilākos un talantīgākos digitālās mākslas entuziastus. Parādiet mums, ko jūs varat paveikt ar digitālo otu, un mēs parādīsim Jūs visai valstij.

Kā piedalīties konkursā?

Lejupielādējiet vienu no konkursa attēliem šeit un padariet to par mākslas darbu, kurā daļa no attēla paliek kā fotogrāfija, bet pārējā kļūst par gleznu. Daži mākslinieki, kuri iedvesmo žūriju.

Kādas ir balvas?

Sportland žūrija izvēlēsies piecus labākos attēlus un to autori katrs iegūs preci no Sportland € 100 vērtībā, kā arī iespēju būt par vienu no dizaina autoriem mūsu rudens kampaņai. Par turpmāku sadarbību ar šiem autoriem tiks noslēgta atsevišķa vienošanās.

Visi iesniegtie darbi piedalīsies publiskā balsojumā un sabiedrībā populārākā darba autors savā īpašumā iegūs preci no Sportland € 250 vērtībā.

Konkursa periods:

Mākslinieku darbu iesniegšana 30.05-25.06.18
Iesniegto darbu publiskais balsojums no 26.06. līdz 06.07.18
Uzvarētāju paziņošana 18.07.18

Konkursa noteikumi?

Katra persona var iesniegt 1 digitālo mākslas darbu konkursam. Augšupielādējot darbu, jūs apstiprināt, ka jums pieder visas tiesības uz darbu. Konkursā netiks pieņemti darbi, kurā tiks izvietotas narkotiskās vielas(tabakas, alkohols, uc), vai arī kā citādi neētiska rakstura elementi. Ja konkursa laikā mēs atklāsim, ka darbs neatbilst kampaņas nosacījumiem, tas tiks izņemts no dalības. Mēs paturam tiesības dzēst darbus no konkursa, kuri tiks turēti aizdomās par balsu pirkšanu, vai arī mēģinot ar kādu citu tehnisku manipulāciju iegūt papildus balsis.

PS! Visi konkursā iesniegtie darbi tiks izmantoti tikai šim konkursam. Gadījumā, ja Sportland būs vēlme izmantot kādu no iesniegtajiem darbiem kādā citā akcijā, ar autoru tiks noslēgta atsevišķa vienošanās.

Are Altraja

Sportland International Group dibinātājs un līdzīpašnieks. Viņa enerģija un idejas ir aiz visas Sportland identitātes.

Edgars Miezītis

Sportland Latvija mārketinga vadītājs

KIWIE

Graffiti mākslinieks. Viņa darbus ir redzējis teju ikviens. Dīvainais dzīvnieks, kurš rotā neskaitāmas sienas un sētas Rīgā un citur pasaulē.

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png, Max. file size: 10 MB.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Komentāri

 1. Ingus

  Kādi ir darba nepieciešamie parametri?

  1. Sportland

   Sveiki! Jāizmanto kāda no šīm bildēm https://www.dropbox.com/sh/uufa46st5l06alg/AAD-YmisEIF-9mmf8ZPvH5z3a?dl=0 un jāizpaužas pēc saviem ieskatiem. Parametri nav noteikti, bet jāatceras, ka mērķējam uz digitāliem darbiem, kurus varēs izmantot, piemēram, Facebook vai Instagram ierakstos.

 2. Markuss

  Vai ir veids kā jums nosūtīt bildes failu, ja tā svars ir par lielu? Nevēlos samazināt bildi tādejādi zaudējot kvalitāti.
  Paldies!

  1. Sportland

   Sveiki! Bildes failu varat sūtīt uz [email protected] ar norādi “Jauno mākslinieku konkurss”, taču lūgums darbu pievienot arī šeit – konkursa sadaļā.

   1. Dalībniece

    Kas notiek ar šo konkursu??? Domāju, ka ikviens kurš tam veltīja savu brīvo laiku ir pelnījis saņemt kādu skaidrojumu par to vai viss ir pārtraukts vai arī vēl kaut ko ir vērts gaidīt. Atļaušos teikt ka šobrīd konkursa rīkotāju rīcību var vērtēt tikai un vienīgi kā ļoti nekorektu.

 3. Nadīna

  Labdien!

  Vai izmēri paliek konkursa autoru ziņā? Paldies jau iepriekš!

  1. Sportland

   Sveiki! Izmēri paliek Jūsu ziņā, taču jāatceras, ka jāizmanto kāds no trim konkursa attēliem un pēc apstrādes tas digitāli jāaugšuplādē, lai piedalītos konkursā.

 4. Marks

  Sveiki. Vai katrs dalībnieks drīkst strikti pieteikt tikai vienu darbu vai drīkst piedalīties ar vairākiem?

 5. Santa

  Sveiki. Vakar pievienoju plakātu, bet tas neparādas pie visiem pārējiem. Vai varu savadāk nosutit Jums?

 6. tija

  Attēlu pievienoju, bet to neuzrāda šajā lapā pie dalībnieku darbiem.

 7. Līna

  Čau! Kā var zināt vai mans darbs ir veiksmīgi iesniegts ja nav paradījies iesniegto darbu lapā?
  Un vai var piedalīties jebkādā vecumā?
  Paldies

 8. aliss

  sveicināti! kur iespējams veikt publisko balsojumu??

 9. Lii

  Saskaņā ar konkursa nolikumu, publiskajam balsojumam jau bija jābūt uzsāktam, taču nekur nav atrodama iespēja par kādu no darbiem nobalsot. Kā konkursa organizētāji plāno īstenot darbu vērtēšanu šajā situācijā?

 10. Nadīna

  Vai konkurs vēl ir spēkā? Nekur par to nav publikāciju un nenotiek publiskais balsojums.

 11. Aizkaitinātais

  Sveiki. Kāda ir jūsu attieksme pret cilvēkiem, kuri veido facebook grupas un spamo konkursa bildes, lai tik nobalsotu par viņa attēlu? Vai šādām darbībām sankciju nav? Man ir cilvēks, kas to dara. Varu padalīties ar skrīnšotiem.

 12. kārlis

  cikos tiek pasludināti uzvarētāji un vai galvenais kritērijs ir publiskā balsošana vai žūrijas balsojums?

 13. Janeks

  Kur var apskatīt rezultātus?

 14. cilvēks

  rezultātu nebūs ja?

 15. Linda

  Pilnīgs sviests. Jaunieši veltījuši laiku, lai izstrādātu darbus konkursam, bet jūs no savas puses nespējat pat šo pasākumu noorganizēt. Ne balsošana, ne rezultātu paziņošana laikā nav izdarīta. Ja neprotat, tad neorganizējat, kāda jēga. Kā atmaksāsiet visiem laiku, ko viņi veltījuši, lai piedalītos? Drausmas. Izmantot jauniešu prasmes kā bezmaksas darbaspēku un tad vienkārši uzmest. Apbrīnoju jūsu bezkaunību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Kurā ir ātrākā Latvijas skrējēju pilsēta? Skaitļi un fakti

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk