Dalīties „Kopā lielāks azarts – iesaisties skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija komandu cīņā“

Kopā lielāks azarts – iesaisties skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija komandu cīņā

Šodien, 26. janvārī, aprit precīzi divi mēneši līdz tiks uzsākta Latvijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija septītā sezona. Mirklis pirms starta šāviena Liepājā, 26. martā  būs pēdējais moments, kad pilnīgi visi skrējēji būs vienādās, nulle punktu pozīcijās, iepriekšējo gadu rezultātus atstājot vien kā motivāciju un spēku jauniem sasniegumiem. Tiks ieslēgti tūkstošiem pulksteņu, kuros ikviens vēlēsies redzēt finiša laiku, kas ļaus iesaistītīties cīņā par godalgotām vietām kā individuālajā ieskaitē, tā arī par maksimālo punktu skaitu komandu vērtējumā.

Lai arī skriešana ir individuālais sporta veids un ikdienas treniņi nereti tiek aizvadīti vienatnē, daudzi skrējēji atzinuši, ka masu skrējienu lielāka vērtība ir īpašā kopības sajūta, kas rodas sacensību trasē, izdzīvojot ne vien gandarījuma, bet arī brīžus, kad tā vien gribas padoties. Tāpat kā vienotības sajūta, tā arī komandas spēks ir tas “atļautais dopings”, kas palīdz sasniegt vairāk. To visas sezonas garumā no marta līdz pat oktobrim varēs pārbaudīt  ikviens, reģistrējot savu komandu un iesaistoties Bigbank Skrien Latvija komandu cīņā. Tā kā šogad skriešanas seriāls kļuvis par vienu posmu bagātāks un līdzšinējo septiņu pilsētu vietā, 2017. gadā būs iespēja izskriet astoņu pilsētu trases, tad arī komandas sastāvā maksimālais dalībnieku skaits ir astoņi, nevis septiņi kā pērn. Komandu ieskaites kopvērtējumā vērā ņemti tiks piecu labāko posmu rezultāti no astoņiem un veiksmīgākās komandas tiks apbalvotas sezonas noslēguma pasākumā.

            Papildus azartu komandu cīņā nodrošinās ar Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) atbalstu organizētais Latvijas čempionāts komandu ieskaitē, kas norisināsies visas sezonas garumā. LVS prezidents Guntis Zālītis, kurš arī ir aktīvs skriešanas seriāla dalībnieks, vēl veiksmi jaunajā skriešanas gadā ikvienam skrējējam, bet tiem, kas vēl ir starp skatītājiem vai atbalstītājiem, pamēģināt pašiem…kaut nedaudz. Arī G. Zālītis, līdzīgi kā vairums aktīvi gatavojas jaunajai sezonai, taču uzsver, ka pirmā un svarīgākā lieta gatavošanās procesā, ir saplānot savu skriešanas sacensību kalendāru un laikus iegādāties skriešanas seriālu abonementu: “Mans Bigbank Skrien Latvija 2017. gada sezonas abonements jau ir reģistrēts. Mierīgi varu gatavoties pirmajam startam Liepājā, lai atkal varu izbaudīt kopā būšanas prieku, pašu skrējienu, skaistās pilsētas un rīkotāju sagatavotos pārsteigumus gan distancē gan pēc. Protams, ne visas distances būs vieglas, bet tas tikai mani norūda, dod papildus izturību un pacietību, kas noder ikdienā vadot visu Latvijas vieglatlētiku.”

 

Vairāk aktuālās informācijas, reģistrācija pasākumiem un abonementu iegāde : www.bigbankskrienlatvija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Nedēļa pasaules sportā: Pirmās ziemas olimpiskās spēles Šamonī un Veina Grecka superlīgums viņa pilngadībā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk