Dalīties „Kristīne Damškalne. Ienirt jaunā piedzīvojumu virpulī“

Kristīne Damškalne. Ienirt jaunā piedzīvojumu virpulī

Kristīne pierāda, ka visu ir iespējams paveikt. Esot trīs bērnu mammai, ikdiena paiet diezgan strauji, tāpēc bez plānošanas neiztikt. Rīta putra, bērnu pošana uz bērnudārzu un skolu, arī pašai jāsagatavojas doties uz darbu. Dažkārt pat šķiet, ka mammas dabiski patērē pietiekami daudz enerģijas un par sportiskajām aktivitātēm nemaz nevajag domāt, bet stress un steiga nav mērāmi ar vienādības zīmi jebkāda veida sportam. Kristīne ļoti akurāti ir iemācījusies apvienot patīkamo ar lietderīgo, piemēram, tīrot zobus viņa izpilda pietupienus, vannojot bērnus arī vienmēr atrodas kāds vingrojums, ko izpildīt paralēli. Atrunas ir tikai atrunas un vieglākā izvēle, nevis iespēja un attaisnojums nedarīt.

Aizbildināšanās, ka esot mammai nespēj atrast laiku īsam skrējienam vai pat vienkāršākajiem vingrojumiem ir muļķības. Ja ne citādi, tad vienmēr var piecelties stundiņu agrāk. Vakarus Kristīne parasti noslēdz ar gulēšanu uz Pranamat eco akapunktūras masāžas paklājiņa, skatoties iemīļotas pārraides – atpūšas gan ķermenis, gan prāts. Lieliska meditācija labam miegam! Tā ir brīnišķīga sajūta darīt to, ko dari, lai pierādītu sevi, nevis citiem, bet gan, lai radītu piemēru ar sevi un iedvesmotu. „Tās mammas, kuras saka, ka nevar atgūt formu pēc bērniņa piedzimšanas, bieži vien meklē tikai atrunas. Ja būs sēdēšana dīvānā, protams, figūra neuzlabosies,“ saka Kristīne, uzsverot, ka ir par aktīvu dzīvesveidu. Sāc un turpini kustēties, izkliedē savu vilšanos sajūtu, ka nekas nemainās ar darīšanu. Tu esi lieliska mamma un to spēj, mēs visas spējam!

Foto: personīgais arhīvs

Kristīnes ģimenē ir tradīcija darba dienās visiem būt kopā pie brokastu un vakariņu galda. Vakariņas parasti tiek sagatavotas divām dienām, lai nav gluži katru dienu jābūt atkarīgai no plīts. Tā vietā var doties skrējienā vai izpildīt vigrojumu kompleksu.

„Tā kā pats mazākais vēl ir ratos sēdētājs, labprāt dodos garās pastaigās, protams, vienmēr ieslēdzot Endomondo aplikāciju, tādējādi turpinot izaicinājumu man pazīstamo māmiņu vidū. Es ikdienā dodu priekšroku ātrai iešanai, nevis skriešanai, bet šopavasar ļaušos izaicinājumam un būšu viena no pozitīvu emociju bagātā pasākuma „Sieviešu skrējiens“ vēstnesēm. Iespējams iepatiksies,“

saka Kristīne. Galu galā, Sieviešu Skrējiens ir pat mums – spēcīgām sievietēm!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

„Sieviešu Skrējiens” - laiks visiem pierādīt savu spēku!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk