Dalīties „KUR VEIKOT LATVIJĀ?“

KUR VEIKOT LATVIJĀ?

Lielai daļai latviešu veikbords kļuvis par neatņemamu vasaras sastāvdaļu, tāpēc nepārsteidz fakts, ka Latvijā ir gandrīz 30 veikparku. Iedvesmai ieskats 10 veikparkos visos Latvijas reģionos.

ZEMGALE

5 masti

Kur? Ozolnieku ezerā Ozolniekos

Vienīgais pilna apļa veikparks Latvijā un lielākais veikparks Baltijā, ko veido 5 masti. Kopējais trases garums sasniedz gandrīz 800 m. Blakus vienmēr ir instruktori, kuri palīdzēs gan iesācējiem, gan amatieriem pilnveidot kādu sarežģītāku triku. Atspirdzinošs dzēriens ezera krastā šūpuļkrēslā garšo daudz labāk, vai ne?

Info: 5masti.lv

Milzkalns

Kur? Dižkalni Engures novadā, Smārdes pagastā

Tradīcijām bagāts sporta komplekss, kur vienuviet viss nepieciešamais aktīvai atpūtai pie dabas. Nakšņot var viesnīcā vai teltīs. Pieejami volejbola, strītbola, futbola laukumi un tenisa korts.

Info: milzkalns.lv/vasara

RĪGA

WAKE YOU

Kur? Netālu no Rīgas lidostas, aiz Air Baltic Training Centre.

Runā, ka šo parku raksturo kvalitāte katrā detaļā un laba gaume. Te strādā augsti kvalificēti instruktori, kuri ir vieni no labākajiem Latvijas un Baltijas valstu veikbordistiem. Wake you ir divu veikborda entuziastu izlolots sapnis par īpašu vietu aktīvai atpūtai Rīgā, kur pabūt ar ģimeni, draugiem un domubiedriem. Sezonas laikā pastāvīgi tiek mainīts konstrukciju novietojums, lai veikošana būtu interesantāka. Parkam ir ērta tiešsaistes rezervācijas sistēma.

Info: wakeyou.lv

Riga Wake 

Kur?  Zaķusalas krastmala Rīgā

Veikparks pašā Rīgas centrā ar skaistu skatu uz pilsētas siluetu. 2 trases, no kurām viena piemērota iesācējiem, bet otra – vidēja līmeņa un pieredzējušiem braucējiem. Katrā no trasēm arī atbilstošas konstrukcijas.

Info: rigawakepark.lv

KURZEME

BB Wakepark

Kur? Liepājā, Karostā, Beberliņos, Lībiešu ielā 2/6

BB wakepark visas vasaras garumā darbojas veikborda skola bērniem un jauniešiem. Šogad jau sesto gadu jūlija beigās (vai augusta sākumā) notiks ikgadējās sacensības Summmer Jam, kurās piedalās gan vietējie, gan ārvalstu sportisti.

Info: bbcamping.lv

Wake Crocodill

Kur? Pāvilostā, Dzelzceļa ielā 50

Divas 120 m garas veikborda trases ar 4 dažādiem elementiem pārbaudīs gan lietpratēju, gan iesācēju spējas. Un kā nu bez mājīgas kafejnīcas un silta ūdens kubla dzestrajos vakaros. Veikparkā izveidota īpaši bērniem piemērota peldvieta – ar ūdens dziļumu no viena līdz pusotram metram. Iespēja izbraukt arī ar ūdens slēpēm, pūsli, SUP dēli, laivu, veikskeitu.

Info: wakecrocodill.lv

VIDZEME

Cēsu veikparks Karjers 

Kur? Cēsīs, Cēsu karjerā

Dzidrajā, zilganzaļajā karjera ūdenī gan iesācēji, gan tie, kuriem pieredze, var izbaudīt izbraucienus ar veikborda dēli vai slēpēm aiz lineārās WakeStation sistēmas. Sistēmas torņu augstums sa­sniedz 10 metrus, bet trases garums pārsniedz pat 258 metrus. Ūdenī izvietoti Whiteline Wake Features dažādu izmēru tramplīni un 21 metru garais slaids.

Info: cesukarjers.lv

Rancho parks

Kur? Kocēnu novadā, Rubenē, blakus krodziņam Mazais Ansis

Garākais divu torņu veikparks Baltijā – 226 m un 236 m. Profesionāli braucēji novērtēs divus 1,45 metrus augstus tramplīnus, savukārt iesācēji savas prasmes var slīpēt uz 1 metru augsta tramplīna. Pamatīgu adrenalīnu uzsitīs 13 metru garais slaids ar tramplīnu izmetienā un citas konstrukcijas.

Info: ranchoparks.lv

LATGALE

Wake Park

Kur? Radžu ūdenskrātuvē Jēkabpilī, Mežaparka ielā 15

Veikborda kabeļtrase izvietota īpaši skaistā vietā – zilā karoga pludmalē. Trase savieno 158 hektārus lielās ūdenskrātuves pludmales krastu un vienu no tajā esošajām 8 salām. ­Dzidrs, tīrs izcilas kvalitātes ūdens.

Info: veikparks.lv

Kur vēl veikot Latvijā?

Mārupe Wake Park  – Jaunmārupe

Wake up Balvi  – Balvi

Promobius  – Ādaži

Wake24  – Rīga

Ventspils Piedzīvojumu parka veikparks – Ventspils

Chill Up  – Vecpiebalga

Viking Wake Center  – Grobiņa

Wake up Bauska  – Bauska

Zero Wake park  – Alūksne

Radowake  – Ādaži

Go wake  – Rēzekne

Veikparks Rullītis  – Jelgava

Vecāķu Jahtu Klubs  – Rīga

Wake Line  – Salaspils novads, Rūķīši

Teksts:Kate Beresņeva. Foto: no publicitātes materiāliem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

BŪT ŠEIT UN TAGAD

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk