Dalīties „Labākās dāvanas Tavam fitnesa draugam“

Labākās dāvanas Tavam fitnesa draugam

Fitnesa entuziasti jaunā gadā apņemšanos sarakstā neiekļaus mērķi aktīvāk sportot aktīvāk – viņi vienkārši turpinās iesākto un izaicinās sevi augstākām virsotnēm.  Viņi ir apņēmības pilni būt vēl labāki, stiprāki un gatavi sagraut savu limitu robežas. Viņu sirdis pukst straujāk atrodoties kardio nodarbībās. Un arī tajos brīžos, kad zem eglītes ierauga papildinājumu savam ekipējuma arsenālam. Bet lai Tu neapjuktu savā izvēlē – ļauj SPortland Magazine Tevi iedvesmot ar labākajām kombinācijām!

MIRDZOŠA UN PAMANĀMA

Nike klasika, kas liks mirdzēt kā fitnesa meitenes sportiskajam sniegumam, tā arī personībai. Viņai ir dzirksts. Un dzirkteles. Viņa šaujas cauri dzīvei ar īpašu vērienu. Rotaļīga sievišķība un apbrīnojams spēks ir tas, kas liek citiem atskatīties uz viņu kā ikdienas darbos, tā sporta nodarbībās.

 

PĀRLIECINOŠS UZVARĒT

Sīkumiem ir nozīme un sarkanās krāsas akcenti fitnesa ekipējumā dos papildus cīņas sparu un motivēs uzvarām. Viņš  ir uguns un spīts. Viņš dara to, kas vislabāk izdodas un tāpēc uzvar. Un vienmēr var vairāk.  Jo kā gan citādi – ja rokās hanteles, kuras smagākas kā treniņu biedram pa labi, bet outfits skaidri pauž pārliecību – profesionālis.

VIENKĀRŠI ĢENIĀLA

Nekā lieka – šai meitenei ir kristālskaidrs mērķis, kurā viņa dodas. Balanss starp sacensību garu un panākumu garšu. Tieši tāda harmonija valda arī  zviedru zīmola Casall dizaineru veikumā, kuri tekstila izvēlē apvienojuši ērto ar funkcionālo.

Komentāri

 1. Agita Jurgenovska

  Mirdzosa un pamanama.

 2. Liene

  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

 3. Dace

  Vienkārši geniāla

 4. Anete

  man arī patīk MIRDZOŠA UN PAMANĀMA, tikai gan apavus aizstātu uz šiem https://sportland.lv/produkti/nike-pre-love-o-x

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

PĀRGĀJIENS ZIEMĀ? KĀPĒC NE?!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk