Dalīties „Liec sporta apaviem uzlabot tavu sniegumu“

Liec sporta apaviem uzlabot tavu sniegumu

Ikviena tehnoloģija ir radīta, lai palīdzētu mums ikdienā sasniegt visaugstākās virsotnes. Ar tādu mērķi arī vadošie sporta zīmoli, attīstot savu produktu klāstu, aprīko tos ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Lai izprastu plašo tehnoloģiju klāstu un atrastu sev piemērotāko sporta pavadoni, skaidrojam aktuālo treniņu un skriešanas apavu tehnoloģijas un to galvenās priekšrocības.

adidas BOOST™ materiāls ir revolucionāra inovācija pēdas amortizēšanā – mīkstais un vienlaikus amortizējošais materiāls katru soli padara atsperīgāku. Ar šo tehnoloģiju aprīkotie apavi nodrošina trīs būtiskas lietas – enerģijas nezūdamību, siltumizturību un ilgu kalpošanas mūžu. adidas BOOST™ tehnoloģija sniedz lielāku enerģijas atdevi nekā jebkurš cits putu amortizācijas materiāls. Atšķirībā no parastajām EVA putām, kas kļūst cietas aukstumā un mīkstas siltumā, BOOST™ putu materiāls daudz labāk iztur temperatūras svārstības un nezaudē savas amortizējošās spējas ne -20, ne +40 grādos. EVA putas sāk nolietoties jau pēc pirmajiem to izmantošanas mēnešiem, savukārt BOOST™ materiāls saglabā savas iezīmes visā apavu ekspluatācijas laikā.

Under Armour HOVR™ tehnoloģijas  mērķis ir sniegt perfektu viegluma, atsperīguma, amortizācijas, enerģijas atdeves un izturības kombināciju. Tehnoloģijas izstrādes rezultāts ir ekstremāli vieglas un mīkstas putas. Galvenais UA HOVR™ amortizācijas sistēmas komponents ir ENERGY WEB – tekstila materiāls, kas aptver amortizācijas kodolu, nodrošinot spēcīgu atspērienu un enerģijas atdevi. Pateicoties šai kombinācijai, treniņa laikā jutīsies vieglāk un spēsi uzdevumu paveikt labāk un ērtāk.

Nike React tehnoloģija ir Nike jaunākā amortizējošā inovācija un nozīmīgs sasniegums putu materiālu izmantošanā sporta apavu ražošanā. Pirmie Nike apavi ar šo tehnoloģiju tika izgatavoti basketbola spēlētājiem. Atzīstot šādus apavus par labiem un ērtiem, tehnoloģija tika izmantota arī skriešanas apavu zoļu veidošanā. Nike React putas ir par 30 procentiem vieglākas nekā citas un sniedz enerģijas atdevi, vēl vairāk amortizējot atspērienu. Šo putu slānis kopējā sportiskajā veiktspējā sniedz neaizvietojamu komfortu un atbalstu un, pateicoties amortizācijas spējām, samazina traumu risku.

Nike Flyknit  ir revolucionārs apavu virspuses materiāls. Tam ir viegla adījuma izskats un tekstūra. Apavi ar Nike Flyknit ideāli pieguļ kājai un rada komfortablu vieglumu. Šajos apavos jutīsies īpaši ērti, jo Flyknit materiāls pielāgojas pēdai kā zeķe un nerada lieku smagumu. Flyknit adījuma virspuses tehnoloģija ir Nike laboratoriju četru gadu ilgas izstrādes rezultāts. Pateicoties tai, tika pilnveidota komforta sajūta apavā, kā arī uzlabota tā izturība, vieglums. Līdz ar to apavi ar šo tehnoloģiju nodrošina labu gaisa caurlaidību, tie ir gandrīz bez šuvēm, tādējādi samazinot berzes risku.

Nike ZOOM Air  ir viegla un izturīga amortizācijas sistēma. Nike Zoom Air materiāls ir ļoti plāns un nodrošina maksimālu pēdas tuvumu zemei. Apavi ar šo tehnoloģiju uzlabo stabilitāti – īpaši ātrās un daudzpusīgās kustībās. Pēc trieciena apava iekšpusē saspiestā gaisa kamera ātri atgūst formu. Šie apavi ir viegli, un ierastās kustības varēsi veikt ar mazāku muskuļu piepūli.

Nike FLYWIRE ir stratēģiski izvietoti, spēcīgi pavedieni, kas sniedz atbalstu tur, kur tas nepieciešams. Pavedieni pievienoti apavu augšējai daļai, samazinot svaru, lai radītu vieglākos Nike apavus. Papīra biezuma audums aptver pēdas virsdaļu un, ar FLYWIRE tehnoloģiju piestiprināts pie ārzoles, notur pēdu pareizā pozīcijā.

Nike FREE tehnoloģija izceļas ar izcilu elastību, ļaujot pēdai dabiski kustēties un radot basu pēdu efektu. FREE tehnoloģiju raksturo šķēlumi visā apavu zoles laukā, nodrošinot zoles pakļaušanos pēdas kustībām. Nike FREE apavu modeļus papildus raksturo cipari nosaukumā, piemēram, 3.0, 4.0, 5.0. Jo mazāks ir šis skaitlis, jo lielāks baso pēdu efekts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

LĪGA ANDŽĀNE: PAVINGROJUSI ES KĻŪSTU PAR FORŠĀKU CILVĒKU

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk