Dalīties „Liepājas pusmaratons aicina piedalīties arī vismazākos“

Liepājas pusmaratons aicina piedalīties arī vismazākos

11Strauji tuvojoties Bigbank Skrien Latvija 7. sezonai, Kurzeme aicina visus skriešanas piekritējus uz Liepājas pusmaratonu, kas norisināsies šī gada 26. martā, ar jaudu atklājot skrējienu seriālu apkārt visai Latvijai.

Bigbank Skrien Latvija pasākumu ciklam Liepājas pilsēta pievienojusies šogad, kas kopā ar Daugavpili, Rēzekni, Ventspili, Jelgavu, Kuldīgu, Valmieru un Siguldu veido lielāko skriešanas notikumu valstī. Sākot ar pirmajiem skrējieniem dzestrā pavasara gaisā, nereti pat sniega kupenām guļot ielu malās, beidzot ar zeltainu lapu pielietiem trotuāriem rudenī, dalībniekiem ir iespēja ne tikai sacensties ar sevi un citiem, bet līdzās tam arī apskatīt katra Latvijas novada lepnumus visos to krāšņumos. Šosezon pirmā uz starta taisnes stāsies Liepāja.

 Kamēr vecāki plāno dalību skrējienā, aktuāls kļūst jautājums – kā nodarbināt savus bērnus? Bigbank Skrien Latvija aicina ņemt līdzi arī mazās atvases, pat ja tām vēl nav pa spēkam pieaugušo distanču veikšana. Lai popularizētu kustību prieku arī jaunākajiem ģimenes locekļiem, Liepājas pusmaratona laikā mazuļiem tiks organizēts īpašas notikums – Mazuļu rāpošanas sacensības. Pieteikties var paši mazākie rāpotāji līdz 2 gadu vecumam. Tie, kas jau ir nedaudz vairāk paaugušies, gaidīti sportisko garu parādīt Bērnu skrējienā. Māmiņas un tēti paralēli tam varēs izvēlēties dalību starp 5km un 10km gariem skrējieniem, savukārt tie, kas ir cītīgi trenējušies un gatavi sevi izaicināt, ir aicināti veikt arī pusmaratona distanci.

Pieteikties bērnu skrējienam, 5km, 10km, pusmaratona distancei var šeit: www.bigbankskrienlatvija.lv Mazuļu rāpošanas sacensības norisināsies Liepājā Lielā Dzintarā 1.stāvā plkst 13:40 un pieteikšanās norisināsies uz vietas.

Visā valstī tiek aizvadīti kopīgi skriešanas un vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, lai uz starta līnijas dalībnieki būtu gatavi gaidāmajiem izaicinājumiem.

Vairāk informācijas par Bigbank Skrien Latvija, kā arī reģistrācija sacensībām interneta vietnē bigbankskrienlatvija.lv.

Uz tikšanos Liepājā!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Jauno māmiņu starts sadarbībā ar Māmiņu klubu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk