Dalīties „Nedēļas nogalē TET Rīgas maratons“

Nedēļas nogalē TET Rīgas maratons

Šī gada Tet Rīgas maratons būs īpašs ne tikai ar to, ka tas ieguvis IAAF (Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas) Zelta zīmi, kāda piešķirta vien 12 maratoniem visā Eiropā. Tajā par medaļām un Olimpisko spēļu ceļazīmēm cīnīsies pasaules ātrāko elites atlētu izlase, un maratonā šogad piedzīvosim spēcīgāko Latvijas čempionātu maratona vēsturē. No Latvijas sportistiem maratonā piedalīsies divkārtējā Ņujorkas maratona uzvarētāja Jeļena Prokopčuka, kura Rīgā vēl līdz šim 42,195km nav skrējusi, Anita Siliņa un Valērijs Žolnerovičs, bet pusmaratonā startēs Ilona Marhele un Jānis Višķers.

Rimi bērnu dienā paredzams, ka piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits – 13 000 jauno skrējēju. Bērniem ir izveidota jauna distance “Sprinta karalis un karaliene” – 60 m garš skrējiens ar numuriem un laika atzīmi, lai noteiktu pašus ātrākos sprinterus un kronētu karaļus un karalienes katrā vecuma grupā.

PĒC NUMURIEM UZ EXPO “RADISSON BLU HOTEL LATVIJA”
Visi reģistrētie dalībnieki savus starta numurs varēs izņemt Tet Rīgas maratona EXPO, kas norisināsies “Radisson Blu Hotel Latvija”, Elizabetes ielā 55, 17. un 18. maijā no plkst. 10.00 līdz 20.00.

Lai izņemtu starta numuru, EXPO jāuzrāda elektroniskā apstiprinājuma vēstule, ko saņēmāt reģistrējoties, un personas apliecinošs dokuments. Vairāk par starta numuru izņemšanas kārtību uzzināsiet sadaļā Numuru saņemšana.

DALĪBNIEKU CEĻVEDIS
Vairāk par gaidāmo un praktisko aicinām lasīt Tet Rīgas maratona “Dalībnieku ceļvedī”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Kā sagatavoties skriešanai ziemā?

Cilvēka organisma pielāgošanās spējas aukstajam laikam ir labākas, nekā mums dažkārt šķiet. Izvēloties pareizo apģērbu, apavus un tempu, skriešanas treniņus…

Nākamais raksts:

ARMANDS TRIPĀNS: MUMS JĀDZĪVO TE UN TAGAD

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk