Dalīties „NIKE+ TRAINING CLUB IZAICINĀJUMS“

NIKE+ TRAINING CLUB IZAICINĀJUMS

Pietiek vingrināties, sāc trenēties!

Jūsu fiziskās spējas ir atkarīgas no Jūsu fiziskās attīstības līmeņa. Fiziskā attīstība ir tas, kas atšķir treniņus no dažādu vingrojumu izpildes.

 Nejaušu vingrinājumu izpilde ir veltīga kustība. Trenēšanās mērķis ir kļūt ar katru dienu labākam. Trenēšanās ir personalizēts treniņplāns, kas ar laiku noved tuvāk Jūsu nospraustajam mērķim. Vienalga, cik augsts tas ir.

 Nike+ Training Club ir grupu treniņu nodarbību stils, kas ir radīts iedvesmojoties no pasaules vadošajiem atlētiem. Kopējo treniņu sistēmu ir izstrādājuši labākie Nike treneri, lai iedrošinātu cilvēkus trenēties un nodrošinātu viņiem sabalansētu treniņplānu. Ja Jūs trenējaties ļoti daudz, tas nav tik svarīgi kā Jūsu treniņu mērķis. N+TC izaicinājums piedāvā 3 nedēļu porgrammu, ko ir izstrādājuši Nike treneri un sniedz iespēju sistemātiski trenēties pēc dažādu stilu treniņiem – Izturības, Spēka un Koordinācijas attīstības treniņiem.

 Kas Tev jādara?

  1. Uzstādi sev mērķi!
  2. Pārstāj vingrināties!
  3. Pievienojies Nike+ Training Club izaicinājumam.
  4. Sāc trenēties!

Nike+ Training Club izaicinājums notiek 3 nedēļas, kur Jūs gūsiet lielisku pieredzi un motivāciju no mūsu NTC treneriem, kā arī notiks treniņu uzskaite, par ko būs iespēja iegūt papildus bonusus no Nike.

 Kādi būs ieguvumi?

  • Apmeklē 5 treniņus un saņem 30% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs.
  • Apmeklē 10 treniņus un saņem 40% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs.
  • Apmeklē visus 12 treniņus un saņem bezmaksas biļeti uz NTC Day pasākumu šī gada 11. februārī Arēnā Rīga. Vairāk informācija par pasākumu: http://niketrainingday.lv/

 Kā var piedalīties Nike+ Training Club izaicinājumā?

  • Dodies uz sporta klubu “Veselības Fabrika” Brīvības Gatvē 214M, 2.stāvā vai ieej sporta kluba mājaslapā www.vfabrika.lv un piesakies izaicinājumam;
  • Iepazīsties ar NTC izaicinājuma treniņu laikiem;
  • Sāc trenēties!

Nike+ Training Club izaicinājums notiek trīs nedēļas no 23.janvāra līdz 10.februārim pēc profesionālu NTC treneru sagatavota treniņplāna.

Treniņi notiks četras reizes nedēļā:

Pirmdienās – 18:00

Otrdienās – 20:00

Ceturtdienās – 18:30

Piektdienās – 18:30

 

Tiekamies pirmajā treniņā jau 23.janvārī!

Pievienojies arī “N+TC izaicinājums 2017” Facebook grupai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Rīgas Kauss distanču slēpošanā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk