Dalīties „Pēc četrām nedēļām Ventspils ielās atkal dosies skrējēji!“

Pēc četrām nedēļām Ventspils ielās atkal dosies skrējēji!

Skriešanas sporta veids Ventspilī kļuvis iemīļots, šī sporta veida piekritēju skaits aug ar katru gadu un skriešanā iesaistās dažāda vecuma ventspilnieki.  Kā ierasts, ik gadu jūnija mēnesī, īsi pirms Līgo, Ventspilī norisinās skriešanas svētki un šogad,17.un 18. jūnijā, notiks jau 8. Piedzīvojumu Parka Maratons.

Jau otro gadu pēc kārtas sacensībās iekļauta pilnā maratona jeb 42,195km distance. Sacensībās ir iespēja skriet un pārbaudīt savus spēkus 5,3km, 10,55km, 21,098km un jau minētajā pilnajā maratona distancē. Jaunums šajā pasākumā būs mazuļu rāpošanas sacensības, šīm sacensībām gan iepriekš nav jāreģistrējas. Pārējām distancēm izdevīgāk reģistrēties līdz 1. jūnijam, kamēr vēl ir samazinātā dalības maksa.

To var izdarīt šeit: http://bigbankskrienlatvija.lv/registracija/

Ventspilniekiem būs īpaša izdevība reģistrēties Piedzīvojumu Parka Maratonam  klātienē divos pasākumos – 28. maijā Bērnu pilsētiņā un 3. jūnijā, Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā, kur notiks Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas šķēpmešanas sacensības.

Skriešanas sacensību norises centrālā vieta, kā ierasts, būs Ventspils Piedzīvojumu parks. Pasākuma pirmā diena būs 17. jūnijs, kad notiks visi bērnu skrējieni un mazuļu rāpošana, būs arī atrakcijas bērniem, bērnu koncerti un apbalvošana ar kausiem un balvām. 17.jūnija vakarā sāksies numuru saņemšana nākamās dienas pieaugušo distancēm, varēs draudzīgā atmosfērā baudīt kopīgu makaronu maltīti un sarunas par skriešanu. Veikals Sportland Piedzīvojumu parka teritorijā uzsāks vasaras preču izpārdošanu un tas būs īstais laiks iegādāties jaunus skriešanas apavus.

Sacensību galvenajā dienā, 18. jūnijā, plkst.10:00 starts ar lielgabala šāvienu tiks dots maratona un pusmaratona skrējējiem. Visi maratona distances veicēji saņems īpašu maratonista kreklu. Kā jau ierasti, Ventspils trasē plānojās vairāki atbalsta punkti skrējējiem, kuri palīdzēs un uzmundrinās dalībniekus distances pieveikt gan vieglāk, gan ātrāk. Lielgabals dārdēs arī plkst. 13:00, kad starts tiks dots 10,55km un 5,3km distances skrējējiem. Finišā jau tradicionāli visus skrējējus gaidīs aukstā zupa, augļi, bezalkoholiskais alus un siera uzkodas.

Šogad Piedzīvojumu parka maratona laikā Piedzīvojumu parkā plānoti koncerti, būs masāžas telts, veselības punkti, sporta ārsti.

Apbalvošanas ceremonijā tiks apbalvoti ne tikai ātrākie skrējēji, bet arī lielākās komandas, kuras pieteiks vismaz 10 dalībniekus, neatkarīgi no izvēlētās distances. Pēc apbalvošanas notiks izloze.

Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

Komentāri

 1. Marta

  Kaspars Roga

 2. Linda

  Kaspars Roga !

 3. Marita

  Kaspars Roga

 4. Kristīne

  Kaspars Roga

 5. Jānis

  Kaspars Roga

 6. Vilma

  Kaspars Roga

 7. Raivis

  Kaspars Roga

 8. Ritvars Udrass

  Kaspars Roga

 9. Agnese

  Kaspars Roga

 10. Agris

  Kaspars Roga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Šovasar uzdrīksties vairāk ar Roxy, Quiksilver un O'neill

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk